Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Canon EOS M6

Rýchlosť a kvalita digitálnej zrkadlovky v kompaktnom vyhotovení, ktoré si budete chcieť zobrať všade so sebou – tento skvelý fotoaparát si zaslúži miesto vo vašom vrecku.
Biker


Pre okamihy, ktoré nikto iný nezastihne
Rozpovedzte príbeh po svojom. Zachyťte krásu vášho sveta a získavajte snímky vystihujúce atmosféru nečakaných situácií. V kompaktnom tele modelu EOS M6 sa skrýva veľký snímač s rozlíšením 24,2 MP, ktorý zabezpečí špičkové výsledky, a to i v podmienkach s vysokým kontrastom či slabým osvetlením.

Podeľte sa o svoje snímky so svetom, a to aj bez káblových pripojení
Vytvorenie prepojenia fotoaparátu EOS M6 a inteligentného zariadenia cez sieť Wi-Fi je jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Neustále zapnuté rozhranie Bluetooth® umožňuje aktivovať pripojenie Wi-Fi prostredníctvom aplikácie Camera Connect bez stlačenia jediného tlačidla na fotoaparáte. Kompatibilné zariadenia so systémom Android môžete pripojiť priložením k základni fotoaparátu prostredníctvom zabudovanej technológie NFC.

http://www.canon.sk/cameras/eos-m6/

Aktuality

Včera 20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

Včera 17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Včera 17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

Včera 11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

Včera 09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu