Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Canon EOS M6

Rýchlosť a kvalita digitálnej zrkadlovky v kompaktnom vyhotovení, ktoré si budete chcieť zobrať všade so sebou – tento skvelý fotoaparát si zaslúži miesto vo vašom vrecku.
Biker


Pre okamihy, ktoré nikto iný nezastihne
Rozpovedzte príbeh po svojom. Zachyťte krásu vášho sveta a získavajte snímky vystihujúce atmosféru nečakaných situácií. V kompaktnom tele modelu EOS M6 sa skrýva veľký snímač s rozlíšením 24,2 MP, ktorý zabezpečí špičkové výsledky, a to i v podmienkach s vysokým kontrastom či slabým osvetlením.

Podeľte sa o svoje snímky so svetom, a to aj bez káblových pripojení
Vytvorenie prepojenia fotoaparátu EOS M6 a inteligentného zariadenia cez sieť Wi-Fi je jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Neustále zapnuté rozhranie Bluetooth® umožňuje aktivovať pripojenie Wi-Fi prostredníctvom aplikácie Camera Connect bez stlačenia jediného tlačidla na fotoaparáte. Kompatibilné zariadenia so systémom Android môžete pripojiť priložením k základni fotoaparátu prostredníctvom zabudovanej technológie NFC.

http://www.canon.sk/cameras/eos-m6/

Aktuality

11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

Včera 14:19 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

Včera 11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu