Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

NOVÁ EDÍCIA CYKLISTICKÝCH BATOHOV

Známa nemecká firma z Obersdorfu AMPLIFI prináša nové rady batohov TRACK, TRAIL, TOUR. Predstavíme si jej rad s názvom TRAIL. Tieto batohy sú určené pre zákazníkov vo verziách pre mužov a ženy.
Biker


Použité sú nové technológie, aj materiály, ktoré zabezpečujú vysokú odolnosť a nízku hmotnosť. Zadné panely, ako aj popruhy majú novú konštrukciu pre ďalšie zníženie hmotnosti, zvýšenú ventiláciu a maximálne pohodlie. Ako sme spomínali, popruhy majú jedinečnú konštrukciu pre ženy, prispôsobenú ich anatómii. Pri návrhu vnútorných, aj vonkajších častí bolo prihliadané na maximálne využitie priestoru s rôznou štruktúrou vreciek. Samozrejmosťou je kompatibilita s hydrovakom s vývodom hadičiek na obe strany a možnosť doplnenia batohu o chrbtový chránič SAS-TEC. Na batoh je možné upevniť prilbu a nechýba ani pláštenka s reflexnou potlačou. Veľkosť batohov je 7, 12 a 20 l. Na výber sú rôzne farebné kombinácie.
Cena je od 74,90 € do 124,90€.
Ponuku nájdete na www.made4bike.sk

Aktuality

12:02 Video: Elitní XC pretekári testovali cez víkend olympijskú trať v Paríži.

Sobota slúžila na zoznámenie sa s traťou a v nedeľu sa jazdci pustili do pretekania. Víkend mal organizátorom priniesť množstvo údajov a spätnú väzbu o trati a zázemí pretekov, ktoré bude počas olympiády čeliť náporu ľudí.

09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Včera 17:15 Janka Keseg Števková a Jakub Jenčuš vyhrali najdlhšiu 80 km trať v rámci Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón (výsledky+galéria).

Predposledný septembrový víkend bola Bratislava dejiskom jedného z najpopulárnejších slovenských MTB maratónov.

Včera 15:07 Simona Kuchyňková vyhrala posledné kolo Českej Enduroséria a stala sa jej celkovou víťazkou.

Česká Enduroserie mala cez víkend na programe svoje posledné kolo v roku 2023 a to aj so slovenskou účasťou.

Zavrieť reklamu