Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

NOVÁ EDÍCIA CYKLISTICKÝCH BATOHOV

Známa nemecká firma z Obersdorfu AMPLIFI prináša nové rady batohov TRACK, TRAIL, TOUR. Predstavíme si jej rad s názvom TRAIL. Tieto batohy sú určené pre zákazníkov vo verziách pre mužov a ženy.
Biker


Použité sú nové technológie, aj materiály, ktoré zabezpečujú vysokú odolnosť a nízku hmotnosť. Zadné panely, ako aj popruhy majú novú konštrukciu pre ďalšie zníženie hmotnosti, zvýšenú ventiláciu a maximálne pohodlie. Ako sme spomínali, popruhy majú jedinečnú konštrukciu pre ženy, prispôsobenú ich anatómii. Pri návrhu vnútorných, aj vonkajších častí bolo prihliadané na maximálne využitie priestoru s rôznou štruktúrou vreciek. Samozrejmosťou je kompatibilita s hydrovakom s vývodom hadičiek na obe strany a možnosť doplnenia batohu o chrbtový chránič SAS-TEC. Na batoh je možné upevniť prilbu a nechýba ani pláštenka s reflexnou potlačou. Veľkosť batohov je 7, 12 a 20 l. Na výber sú rôzne farebné kombinácie.
Cena je od 74,90 € do 124,90€.
Ponuku nájdete na www.made4bike.sk

Aktuality

18:19 Nový Trek Top Fuel Gen 4 má aktualizovanú geometriu a vylepšenú kinematiku, navyše z neho môže byť mullet.

Modelový ročník Trek Top Fuel 2025 Gen 4 je skôr prepracovaným modelom tretej generácie než prevratnou novinkou v ponuke výrobcu. Ponúka však niektoré vylepšenia, ktoré možno oceníte.

15:58 Tadej Pogačar prekonal na Tour de France ďalší historický rekord šialeným výkonom v stúpaní Plateau de Beille.

Rekord Marca Pantaniho z roku 1998 prekonal o tri a pol minúty. V 15,8-kilometrovom stúpaní s prevýšením 1235 metrov mal za necelých 40 minút neuveriteľne vysoký priemerný výkon 6.98 ᵉW/Kg resp. 460 wattov.

15:54 Richard Tandara skončil na výbornom 2. mieste v medzinárodných zjazdových pretekoch v Saalbachu.

Propain Rookies Cup pokračoval svojím tretím kolom, ktoré sa uskutočnilo v rakúskom Saalbachu. Ide o medzinárodné preteky, ktoré lákajú množstvo mladých jazdcov a dá sa povedať, že sa tu stretávajú budúci elitní jazdci svetového pohára v zjazde.

14:07 Fotogaléria: Najlepšie momenty 15. etapy Tour de France 2024.

Tadej Pogačar potvrdil svoju dominanciu na Tour tretím etapovým víťazstvom. Pozrite si skvelé fotografie z pätnástej etapy Tour de France 2024.

12:36 Rasťo Baránek vyhral zjazdové preteky v poľskej Czarnej Góre.

Preteky boli zaradené do seriálu českého pohára a odjazdili sa na náročnej zjazdovej trati s premenlivými podmienkami.

Zavrieť reklamu