Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Vysokotlakový čistič Kärcher K3

Prvý krok k cyklistike sme takmer všetci absolvovali ešte v detstve. Dospeli sme, a ďalším krokom bolo zaobstarať si náš vysnívaný bajk. Tretím krokom, by mala byť starostlivosť o nášho žrebca, nech s ním prejazdíme čo najviac šťastných kilometrov.
Biker

Vysokotlakový čistič K3 sa postará nielen o váš bicykel, ale poslúži aj na príležitostné čistenie okolo domu alebo ho využijete aj na motorku.

Vďaka pracovnému nadstavcu Vario Power sa tlak vždy ľahko reguluje jednoduchým otáčaním, takže ho ľahko prispôsobíte príslušnému povrchu, ktorý sa chystáte vyčistiť.

Obľúbenou vychytávkou je praktická nádržka na čistiaci prostriedok, ktorá vám šetrí čas a zjednodušuje čistenie.

K3 šetrí bajk, ale nešetrí nečistoty…

www.karcher.sk

Aktuality

Včera 16:37 Nový Specialized Crux DSW je s hmotnosťou pod 1,4 kg „najľahší gravelový zliatinový rám na trhu“.

Rámová sada spolu s vidlicou váži tesne pod 2 kg a má rovnakú geometriu ako karbónový Crux. V kompletnej výbave váži 9,37 kg a stojí 2 700 eur.

Včera 15:41 Simon Yates po 11 rokoch končí v Jayco AlUla a má podpísať zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Yatesovi, ktorý sa stal profesionálom v tíme ako Orica GreenEDGE v roku 2014, vyprší zmluva na konci tejto sezóny. Austrálsky jazdec Ben O’Connor je údajne pripravený pripojiť sa k Jaycu a nahradiť Yatesa ako lídra pre GC na etapových pretekoch. (La Gazzetta dello Sport)

Včera 15:29 Victor Campenaerts má podpísať trojročnú zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Campenaerts strávil v tomto tíme dva roky (2015, 2016), keď ešte fungoval pod názvom LottoNL-Jumbo. Jeho odchod zo súčasného Lotto Dstny je tiež dôsledkom obáv o nedostatok financií v belgickom tíme.

Včera 15:11 Giulio Ciccone je chorý a Tao Geoghegan Hart mal pozitívny test na COVID-19 pred štartom na Tour de France.

Jazdci tímu Lidl-Trek kvôli chorobe vynechajú dôležitý tréning v posledných týždňoch pred Tour, čo by mohlo výrazne ovplyvniť ich nádeje a ambície na celkové hodnotenie. (Cyclingnews)

Včera 14:59 Tour de France 2026 sa bude štartovať v Barcelone.

Organizátori Tour de France potvrdili dlhodobé špekulácie, že Grand Départ 2026 sa bude konať v Barcelone, pričom preteky budú v meste prítomné po dobu troch dní. (LeTour)

Zavrieť reklamu