Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

NOVÝ PEUGEOT 308 SW AUTO ROKA 2014 – ideálne auto pre bikera, aj rodinu

Inžinieri a dizajnéri značky PEUGEOT navrhli veľké dynamické kombi s nízkou architektúrou, ktoré je ušľachtilé a športové zároveň. Nový PEUGEOT 308 SW prevzal i-Cockpit hatchbacku a prezentuje sa inovatívnym, výrazne moderným a čistým interiérom. Jeho kompaktný volant, ukazovatele prístrojov v zornom poli vodiča, veľká 9,7 palcová dotyková obrazovka a vysoká stredová konzola predstavujú vo svete automobilizmu významný posun vpred a stávajú sa legendárnym podpisom interiérov značky PEUGEOT.
Biker

High-tech kombi Peugeot 308 SW s najnovšími technológiami vyniká nízkou spotrebou a emisiami CO2 vďaka novým benzínovým a dieselovým motorom a novej EMP2 platforme. Vďaka svojim veľkorysým rozmerom zvyšuje pohodlie v kabíne a objem batožinového priestoru, až 610 l, patrí k najväčším v segmente. Ten sa vyznačuje ukážkovou funkčnosťou a modulárnosťou, kedy po sklopení zadných sedadiel, jedným dotykom, vznikne dokonale plochý batožinový priestor, s objemom až 1 660 l.

Cena už od: 14 990 eur

Aktuality

Včera 18:00 Elektrofyziologické vyšetrenie srdca Petra Sagana neukázalo žiadne abnormality.

Elektrofyziologické vyšetrenie srdca je špecializovaná procedúra, ktorá sa používa na diagnostiku a liečbu abnormálnych srdcových rytmov. V prípade Petra Sagana sa vykonala iba diagnostika.

Včera 14:39 Informácie o operácii srdca Petra Sagana nie sú pravdivé. Po arytmii mu dali senzor na monitorovanie tepu.

O údajnej operácii srdca  napísal taliansky denník La Gazzetta dello Sport. Priamo od Petra Sagana sme však zistili, že tieto informácie neboli pravdivé.

Včera 12:30 Peter Sagan mal na pretekoch arytmiu, srdcový tep mu budú monitorovať.

Najznámejší slovenský cyklista Peter Sagan mal po pretekoch v španielskej Chelve abnormálnu tachykardickú epizódu a jeho srdcová frekvencia presiahla 200 úderov za minútu.

Včera 11:22 Scott rozšíril rodinu ľahkých elektrobicyklov o nový Voltage eRide s hmotnosťou pod 18 kg.

Tento e-bike vychádza z platformy Genius, má integrovaný tlmič so zdvihom 155 mm, motor s krútiacim momentom 50 Nm a tri rôzne možnosti nastavenia odpruženia.

Včera 10:40 Video: Šialený zjazd a skvelý súboj Sagana, Nibaliho a Urána na pretekoch Okolo Ománu v roku 2014.

Zjazd v (teraz zakázanom) supertuck-u, bunny-hop cez ostrovček a víťazný šprint.

Zavrieť reklamu