Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Športservis testovací deň

Rozmýšľate nad kúpou bicykla, ale neviete, ktorý je pre Vás ten pravý?  Príďte si ich vyskúšať na vlastnej koži! Už túto nedeľu 11. mája na lúke Snežienka pri Železnej studničke.
Biker

Športservis pre vás pripravil 4. testovací deň, na ktorom si budete môcť vyskúšať viac ako 50 bicyklov svetových značiek Giant, Scott, Cannondale, CTM či Kellys. Horské, cestné aj elektrobicykle, to všetko nájdete na jednom mieste – v nedeľu 11. mája od 10:00 do 15:00 na lúke Snežienka pri Železnej studničke pod spodnou stanicou lanovky na Kolibu.

Čakajú na vás 27,5 palcové bicykle Scott Spark 710, Scott Genius LT 710, absolútna novinka Cannondale Trigger 650B Carbon 2, cesťák Cannondale Super Six Evo HM DA, Giant Anthem 27.5 1 či dámsky celoodpružený Giant Lust 27.5 2. Porovnávajte modely medzi sebou a zajazdite si na špičkových bicykloch úplne zadarmo.

Pri výbere bicykla vám ochotne poradia odborníci zo Športservisu, ktorí budú k dispozícii pri každom stánku jednotlivých značiek. Bicykel na jazdu pripravia naši mechanici, nastavia ho a prispôsobia práve pre vás. Ak používate tretry, prineste si prosím vlastné pedále.

Vybraný bicykel budete môcť testovať polhodinu, stačí, ak sa preukážete dvomi dokladmi s fotografiou. Ak prídete na svojom bicykli, môžete si ho počas testovacej jazdy bezpečne uložiť na stráženom mieste.

Športservis testovací deň

Dátum a čas: 11.5.2014 od 10:00 do 14:00

Miesto: lúka Snežienka pri Železnej Studničke (spodná stanica lanovky na Kolibu)

Značky: Cannondale, Scott, Giant, CTM, Kellys

Zoznam bicyklov: http://www.sportservis.sk/eventy/testovaci-den-bicyklov

Aktuality

Včera 18:00 Elektrofyziologické vyšetrenie srdca Petra Sagana neukázalo žiadne abnormality.

Elektrofyziologické vyšetrenie srdca je špecializovaná procedúra, ktorá sa používa na diagnostiku a liečbu abnormálnych srdcových rytmov. V prípade Petra Sagana sa vykonala iba diagnostika.

Včera 14:39 Informácie o operácii srdca Petra Sagana nie sú pravdivé. Po arytmii mu dali senzor na monitorovanie tepu.

O údajnej operácii srdca  napísal taliansky denník La Gazzetta dello Sport. Priamo od Petra Sagana sme však zistili, že tieto informácie neboli pravdivé.

Včera 12:30 Peter Sagan mal na pretekoch arytmiu, srdcový tep mu budú monitorovať.

Najznámejší slovenský cyklista Peter Sagan mal po pretekoch v španielskej Chelve abnormálnu tachykardickú epizódu a jeho srdcová frekvencia presiahla 200 úderov za minútu.

Včera 11:22 Scott rozšíril rodinu ľahkých elektrobicyklov o nový Voltage eRide s hmotnosťou pod 18 kg.

Tento e-bike vychádza z platformy Genius, má integrovaný tlmič so zdvihom 155 mm, motor s krútiacim momentom 50 Nm a tri rôzne možnosti nastavenia odpruženia.

Včera 10:40 Video: Šialený zjazd a skvelý súboj Sagana, Nibaliho a Urána na pretekoch Okolo Ománu v roku 2014.

Zjazd v (teraz zakázanom) supertuck-u, bunny-hop cez ostrovček a víťazný šprint.

Zavrieť reklamu