Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

MULTIKĽÚČ K DVOJROČNéMU PREDPLATNĚMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 39,80€!

Aktuality

Včera 11:03 Nechoď za mnou v zjazde, si mladý a musíš vyhrať Tour de France, radil Matej Mohorič Pogačarovi.

Matej Mohorič dosiahol na monumente Miláno-San Remo 2022 jedno z najväčších víťazstiev svojej doterajšej kariéry. Počas zjazdu Poggio išiel na úplnom limite svojich schopností, dvakrát takmer spadol, ale podarilo sa mu získať rozhodujúci náskok pred súpermi.

Včera 10:26 Svetová séria slopestyle pretekov Crankworx zaradí v sezóne 2024 ženskú kategóriu.

Séria Crankworx je známa svojím prístupom k rovnoprávnosti ženských a mužských cyklistických pretekov. Poslednou disciplínou, v ktorej to bolo na ich podujatiach potrebné dosiahnuť zostal slopestyle a to sa od budúceho roku zmení.

Včera 08:28 Test: Trek Slash 9.9 XX AXS 2024 | Zjazďák, ktorý šliape do kopca ako XC-čko.

Nový enduro špeciál od Treku exceluje v zjazde a zároveň sa na ňom dobre šliape aj do kopca. Je tiež fajn, že oproti iným podobným pretekárskym enduro modelom ho nemusíte tlačiť do extrémov na to, aby fungoval tak, ako má.

30.11.2023 Peter Sagan o dopingu: Bolo by hlúpe to vôbec riskovať, pretože by ste prišli o všetko.

Trojnásobný majster sveta hovorí, že už ho netestujú na doping tak často, ako počas jeho najúspešnejšieho obdobia. Minulý rok ho doma otestovali 6-7-krát a počas pretekov mal 50 antidopingových testov. (Bicycling)

30.11.2023 Keď Peter Sagan odišiel, veľa vecí sa zmenilo. Matteo Fabbro priznal, že sa v Bore cítil stratený.

Po štyroch rokoch v Bora-Hansgrohe prestupuje Matteo Fabbro v roku 2024 do tímú Polti-Kometa. Napriek tomu, že počas svojho pôsobenia v Bore podával slušné výkony, Fabbro priznal, že sa teší na nový začiatok. (Bici.pro)

Zavrieť reklamu