Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

PEUGEOT 308 a 308 SW Style

Objavte auto roka 2014 v Európe aj na Slovensku! Moderný hatchback Peugeot 308 a elegantné high-tech kombi 308 SW prichádza teraz v špeciálnej edícii Style s bohatou výbavou.
Biker

Objavte auto roka 2014 v Európe aj na Slovensku! Moderný hatchback Peugeot 308 a elegantné high-tech kombi 308 SW prichádza teraz v špeciálnej edícii Style s bohatou výbavou, vrátane automatickej dvojzónovej klimatizácie, zadného parkovacieho asistenta, zliatinových 16´´diskov či veľkého multifunkčného dotykového displeja. Najnovšie technológie, výkonné a úsporné motory, maximálny komfort a intuitívne ovládanie v unikátnom i-Cocpite vám prinesú jedinečný zážitok z jazdy. Príďte si ho otestovať k najbližšiemu predajcovi Peugeot a presvedčte sa o kvalitách auta roka 2014 na vlastnej koži.

Peugeot paušál už od 138 eur mesačne. 1 mesiac máte navyše zadarmo.
Peugeot paušál All inclusive už od 299 eur mesačne. O nič sa nestaráte, len tankujete. Neriešite akontáciu, poistenie, servis ani pneumatiky.
Viac na www.peugeotpausal.sk

http://www.peugeot.sk/objavte/novy-308/5-dverovy-h…

Aktuality

Včera 18:00 Elektrofyziologické vyšetrenie srdca Petra Sagana neukázalo žiadne abnormality.

Elektrofyziologické vyšetrenie srdca je špecializovaná procedúra, ktorá sa používa na diagnostiku a liečbu abnormálnych srdcových rytmov. V prípade Petra Sagana sa vykonala iba diagnostika.

Včera 14:39 Informácie o operácii srdca Petra Sagana nie sú pravdivé. Po arytmii mu dali senzor na monitorovanie tepu.

O údajnej operácii srdca  napísal taliansky denník La Gazzetta dello Sport. Priamo od Petra Sagana sme však zistili, že tieto informácie neboli pravdivé.

Včera 12:30 Peter Sagan mal na pretekoch arytmiu, srdcový tep mu budú monitorovať.

Najznámejší slovenský cyklista Peter Sagan mal po pretekoch v španielskej Chelve abnormálnu tachykardickú epizódu a jeho srdcová frekvencia presiahla 200 úderov za minútu.

Včera 11:22 Scott rozšíril rodinu ľahkých elektrobicyklov o nový Voltage eRide s hmotnosťou pod 18 kg.

Tento e-bike vychádza z platformy Genius, má integrovaný tlmič so zdvihom 155 mm, motor s krútiacim momentom 50 Nm a tri rôzne možnosti nastavenia odpruženia.

Včera 10:40 Video: Šialený zjazd a skvelý súboj Sagana, Nibaliho a Urána na pretekoch Okolo Ománu v roku 2014.

Zjazd v (teraz zakázanom) supertuck-u, bunny-hop cez ostrovček a víťazný šprint.

Zavrieť reklamu