Biker.sk

FUSAKLE ZDARMA K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Termoprádlo

Test: Termoprádlo BBB Thermolayer

Otestovali sme termo tričko s dlhými rukávmi od BBB
Hodnotenie: 3/5
40
Biker

Základná termo vrstva od BBB je utkaná z umelých poplypropylénových a polyamidových vlákien takmer bez švov pre čo najvyšší komfort. Ten sľubuje a aj ponúka materiálom príjemným na kožu a pekne obtiahnutým, no nie obmezdujúcim strihom. Mimoriadne oceňujeme vyššie siahajúci golier, rovnako ako predĺžený strih či dlhšie rukávy s manžetami obopínajúcimi zápästie. Vďaka tomu ani pri energickejšej jazde na biku sa tričko nevyrhnie a nevystaví žiadnu časť tela napospas elementom.

V ponuke sú je aj verzia s krátkymi rukávmi, ako aj modely určené špecificky na ženské krivky, no s rovnakými vlastnosťami. Na tele sa strieda viacero rôznych panelov – niektoré strečovejšie, iné hustejšie tkané, a ďalšie priedušnejšie pre kľúčové časti anatómie. Tričko sa dobre vysporiadava s náhlymi zmenami teploty aké sú príznačné pre jar a ako také bolo ideálnym partnerom práve do uplynulých dní, kedy sa teplota pohybovala od 10 do 15 stupňov. Pri šliapaní do pedálov naňho stačilo navliecť dres a vyraziť. Pri teplotách bližšie k desiatke a pod ňu už si žiada kombináciu s bundou.

Našou jedinou výhradou sú tak vlhkosť odvádzajúce vlastnosti materiálu, ktoré sú len priemerné. Látka na tele zostáva vlhká o niečo dlhšie a tak môže pri prefúknutí dresu trochu chladiť. Značka BBB si vybudovala meno na ponúkaní fungujúcich a veľmi kvalitných kúskov za veľmi atraktívne ceny a spravidla oproti konkurencii „zaostávala“ len trochu utlmenejším dizajnom. Toto nie je prípad peknej a technicky vyzerajúcej termo vrstvy, no práve v kontexte povesti značky nám cena príde trochu vysoká.


Hodnotenie
Pohodlný materiál aj strih a dobrá regulácia teploty na jarné zmeny počasia – cena by však mohla byť trochu nižšia

Kontakt www.skprofibike.sk


CHCETE HO VYHRAŤ? Sledujte FB Sk Profibike a dozviete sa viac!

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu