Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

MULTIKĽÚČ K DVOJROČNéMU PREDPLATNĚMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 39,80€!
Tlačové správy

Pozvánka: Airbag hero 3 v Košiciach

V Košiciach sa už tretí krát zabojuje o titul Airbag Hero. Elitní, ale aj amatérski slovenskí športovci predvedú extrémne akrobatické kúsky skokom do nafukovacieho vankúša.
Biker

Tretí ročník podujatia sa bude konať v Košiciach už 16. a 17. septembra 2017, kde sa o spomínaný titul zasúťaží v štyroch disciplínach – (BMX, MTB, snowboard a freestyle lyže).

Aj tento rok sa podujatia zúčastnia elitní slovenskí jazdci. Jedným z nich je aj Jakub Jágrik, ktorý si minulý rok vybojoval špeciálnu cenu poroty: „Veľmi rád sa zúčastním akcie aj tento rok. Aj keď mám do Košíc dobrý kus cesty, viem, že sa tam oplatí prísť. Je to mega akcia. Organizačná stránka je na jednotku a samozrejme si cením aj férovosť pri hodnotení závodov, čo sa v dnešnej dobe len tak nevidí.

O ďalšie víťazstvo príde zabojovať aj špičkový snowboardista Tomáš Kotian, ktorý minulý rok zvíťazil s double backflip, double frontflip, fs rodeo 720 mute a superman frontflip. „Ďakujem za pozvanie, na akciu sa veľmi teším, lebo je veľmi originálna a povedzte si, kedy ste naposledy videli skákať snowboardistov, freskierov a bikerov do vaku priamo v centre mesta počas leta? Asi nikdy. Aj toto je dôvod mojej účasti na tomto nezabudnuteľnom podujatí, zároveň sa budem snažiť obhájiť minuloročné víťazstvo.

Ani tento rok organizátori nezabudli na svojich divákov. Pripravený je bohatý sprievodný program a samozrejme aj pumptrack pre najmenších.

Ak chceš aj ty zažiť super deň plný adrenalínu, pohodovej atmosféry alebo zabojovať o titul Airbag Hero klikaj na www.airbaghero.com, kde sa dozvieš všetky potrebné informácie.

 

Prihlášky a ďalšie informácie: TU (http://airbaghero.com)

 

 

Podrobný program podujatia:

Sobota:

10:00 – 12:00 Snowboard / Freestyle ski – Voľné jazdenie

12:00 – 14:00 Snowboard / Freestyle ski – Finále

14:30 – 16:00 Bmx / Mtb – Voľné jazdenie

15:00 – 16:00 Súťaže pre deti – Pumptrack, preteky na odrážadlách, mini prekážková dráha

16:00 – 17:00 Bmx / Mtb – Finále AM

17:00 – 18:00 Bmx / Mtb – Finále PRO

19:00 – Vyhlásenie výsledkov

Nedeľa:

12:00 – 15:00 Voľné jazdenie a skoky do airbagu pre verejnosť

14:00 – 15:00 Súťaže pre deti – Pumptrack, preteky na odrážadlách, mini prekážková dráha

15:00 – 16:00 BMX / MTB – Best trick

16:00 – 18:00 Voľné jazdenie a skoky do airbagu pre verejnosť

18:00 – Záver

 

Kontakt na usporiadateľov:
web: www.enjoytheride.sk

FB: ENJOY the RIDE, Oz.,

 

 

Aktuality

01.12.2023 Nechoď za mnou v zjazde, si mladý a musíš vyhrať Tour de France, radil Matej Mohorič Pogačarovi.

Matej Mohorič dosiahol na monumente Miláno-San Remo 2022 jedno z najväčších víťazstiev svojej doterajšej kariéry. Počas zjazdu Poggio išiel na úplnom limite svojich schopností, dvakrát takmer spadol, ale podarilo sa mu získať rozhodujúci náskok pred súpermi.

01.12.2023 Svetová séria slopestyle pretekov Crankworx zaradí v sezóne 2024 ženskú kategóriu.

Séria Crankworx je známa svojím prístupom k rovnoprávnosti ženských a mužských cyklistických pretekov. Poslednou disciplínou, v ktorej to bolo na ich podujatiach potrebné dosiahnuť zostal slopestyle a to sa od budúceho roku zmení.

01.12.2023 Test: Trek Slash 9.9 XX AXS 2024 | Zjazďák, ktorý šliape do kopca ako XC-čko.

Nový enduro špeciál od Treku exceluje v zjazde a zároveň sa na ňom dobre šliape aj do kopca. Je tiež fajn, že oproti iným podobným pretekárskym enduro modelom ho nemusíte tlačiť do extrémov na to, aby fungoval tak, ako má.

30.11.2023 Peter Sagan o dopingu: Bolo by hlúpe to vôbec riskovať, pretože by ste prišli o všetko.

Trojnásobný majster sveta hovorí, že už ho netestujú na doping tak často, ako počas jeho najúspešnejšieho obdobia. Minulý rok ho doma otestovali 6-7-krát a počas pretekov mal 50 antidopingových testov. (Bicycling)

30.11.2023 Keď Peter Sagan odišiel, veľa vecí sa zmenilo. Matteo Fabbro priznal, že sa v Bore cítil stratený.

Po štyroch rokoch v Bora-Hansgrohe prestupuje Matteo Fabbro v roku 2024 do tímú Polti-Kometa. Napriek tomu, že počas svojho pôsobenia v Bore podával slušné výkony, Fabbro priznal, že sa teší na nový začiatok. (Bici.pro)

Zavrieť reklamu