Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Vydražte si bicykel Petry Vlhovej

Matúš Bušík

Komunitná nadácia Liptov v spolupráci so spoločnosťou Player, s.r.o prevádzkovateľ špecializovanej bicyklovej predajne JOYRIDE Liptovský Mikuláš organizuje  DOBROčinnú dražbu horského bicykla SPECIALIZED EPIC COMP CARBON 29 2019, na ktorom trénovala olympijská víťazka Petra Vlhová aj s jej originálnym podpisom (veľkosť “L” pre výšku 178-185cm).

Bližšia špecifikácia: www.specialized.com

Výťažok z dražby bude rozdelený na dve časti. Časť bude venovaná mladým liptovským športovcom. Druhá časť poputuje športovcom zo zdravotným znevýhodnením. Oficiálne odovzdanie symbolických šekov z dražby prebehne v rámci jubilejného 10. ročníka Barlatónu 2024.

Stručné pravidlá dražby

Dražba začne 1. mája 2024, kedy sa otvorí registrácia do dražby. Každý účastník dražby sa bude musieť oficiálne zaregistrovať a zložiť zábezpeku 100 Eur, ktorá mu zabezpečí účasť na dražbe. Zábezpeka bude samozrejme všetkým neúspešným účastníkom riadne vrátená a výhercovi dražby odpočítaná z vydraženej sumy. Zábezpekou chceme zaistiť plynulú a nerušenú dražbu a vyvarovať sa tak možným rizikám „podvodným dražiteľom pri umelom navyšovaní dražobnej sumy“.

Registrácia do dražby bude v termíne od 1. mája a bude prebiehať online na: www.knl.sk

Samotná online dražba už registrovaných dražiteľov sa bude realizovať od 11. mája do 20. mája 2024 do 20.00 hod. spustením prihlasovacieho formulára. Posledná možnosť ponúknuť sumu na dražbe je do momentu vypnutia formulára 20.mája o 20.00 hod.

Vyhodnotenie dražby prebehne následne na webe www.knl.sk zverejnením mena úspešného dražiteľa a overenej ním dražobnej sumy.

Do dražby je možné sa zapojiť LEN cez oficiálnu registráciu pred samotnou dražbou, a to vyplnením prihlášky a súhlasom so spracovaním osobných údajov a Pravidiel DOBROčinnej dražby.

Vyvolávacia suma je 100 EUR

Prihadzovaná suma je 100 EUR. Ponuka za predmet aukcie musí byť dražiteľom zvýšená výlučne v násobkoch minimálne 100 Eur prípadne násobky 100ky (napr. 200 Eur, 500 Eur, 1000 Eur,…).

Zapojením sa do dražby nezískaš len originálny bicykel od Petry, ale aj DOBRÝ pocit z podpory tých, ktorí to potrebujú.

Viac info na: www.knl.sk

 

Aktuality

Včera 18:03 Sam Bennett dosiahol etapový hetrik na pretekoch Štyri dni Dunkerque.

Bennett si pripísal v piatej etape už tretie etapové víťazstvo na francúzskych pretekoch Štyri dni Dunkerque a aj naďalej je lídrom celkovej klasifikácie. Druhý skončil Paul Penhoët a tretí finišoval Jenno Berckmoes.

Včera 17:48 Filippo Ganna konečne porazil Pogačara a vyhral časovku na Giro d’Italia s priemernou rýchlosťou 53,4 km/h.

Tadej Pogačar mal druhý najlepší čas a na treťom mieste skončil Gannov tímový kolega z Ineosu Thymen Arensman. V celkovej klasifikácii sa Geraint Thomas posunul na druhé miesto pred Daniela Martineza.

17.05.2024 Simona Kuchyňková po skvelom výkone vyhrala preteky Svetového pohára v endure v Poľsku.

Len pred pár dňami sa Kuchyňková tešila z tretieho miesta v úvodnom kole Svetového pohára v endure vo Finale Ligure, no v Poľsku svoje súperky porazila a v kategórii do 21 rokov bola najrýchlejšia.

17.05.2024 22-ročný Belgičan takmer prišiel o výhru kvôli predčasnej oslave na pretekoch Štyri dni Dunkerque.

Fotofiniš štvrtej etapy nakoniec ukázal, že Warre Vangheluwe bol na cieľovej čiare o pár milimetrov skôr ako víťaz predošlých dvoch etáp a priebežný líder celkovej klasifikácie Sam Bennett. Mladý Belgičan dosiahol svoje prvé profesionálne víťazstvo.

17.05.2024 Jonathan Milan vyrovnal Pogačarov hetrik a v šprinte vyhral tretiu etapu na Giro d’Italia.

Taliansky šprintér je suverénne najlepším šprintérom na Gire a v trinástej etape zvíťazil pred Stanislawom Aniolkowskim a Philom Bauhausom.

Zavrieť reklamu