Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Dusty Days v Kálnici s účasťou svetových jazdcov!

V kálnickom bikeparku to bude v najbližších dňoch žiť a to poriadne. Uskutoční sa totoiž freeride akcia s názvom Dusty Days, na ktorú sú pozvaní tí najlepší svetoví jazdci!
Matúš Bušík
Dusty Days v Kálnici s účasťou svetových jazdcov!

photo: Lukas Neasi

Preto ak si to nechceš nechať ujsť, rezervuj si vo svojom kalendári termín od 19. do 21. apríla a vyraz do Freeride bikepark Kálnica!

Tešiť sa môžete na rôzne sessions a pohodovú atmosféru, ktorá tu bude panovať.

Svoju účasť potvrdili jazdci ako napríklad: Clemens Kaudela, bratia Godziekovci, Vinny T, Lucas Huppert, Gemma Corbera a ďalší. Z lokálnych českých a slovenských jazdcov sa na podujatí ukážu: Viktor Novák, Lukáš Mayer, Filip Dian, Jakub Jágrik, Jan Spika, Honza Faistaver, Adam Semerák…

Ako to na podujatí Dusty Days vyzeralo v minulom roku si môžete pozrieť vo videu. Kompletný program podujatia nájdete nižšie v článku.

Program podujatia Dusty Days 2024:

 

Aktuality

14:39 Video: Ako sa rodilo víťazstvo Simče Kuchyňkovej v pretekoch svetového pohára v endure?

Pretekársky tím Okoeverywhere Racing prináša pohľad na ďalší súťažný víkend v pretekoch svetového pohára, ktoré sa uskutočnili v poľskom meste Bielsko-Biala, ktoré je už roky vyhlásenou enduro lokalitou.

13:32 Svetový pohár v zjazde v poľskom Szczyrku vyhral premiérovo Ronan Dunne, v ženách najrýchlejšou Marine Cabirou.

Okrem Íra boli v top 5 už iba francúzski pretekári. Najlepšie zo Slovákov zajazdil Rasťo Baránek, ktorý skončil na 34. mieste a postup do finále mu unikol len o 0,8 sekundy.

12:27 Dylan Groenewegen zvíťazil na belgickej klasike Okolo Limburgu a dočkal sa prvej výhry od januára.

Groenewegen bol tento rok už deväťkrát na pódiových priečkach, ale len dvakrát vyhral. Na pretekoch Okolo Limburgu skončil na druhom mieste Maurice Ballerstedt pred Arnaudom De Liem.

11:57 Video: Netflix zverejnil trailer na pokračovanie dokumentárnej série Tour de France: Unchained.

Na Netflixe bude dostupná od 11. júna 2024. V upútavke je zjavné, že séria sa zameriava nielen na samotné preteky, ale aj témy ako je doping a kontroverzné témy, vrátane konfliktu Juliana Alaphilippea so šéfom QuickStep-u Patrickom Lefevereom.

11:40 Detaily 16. etapy Giro d’Italia 2024: Dĺžka, prevýšenie a najväčší favoriti.

Po kráľovskej etape, ktorú suverénne vyhral Tadej Pogačar, nasleduje ďalšia horská etapa, v ktorej je pravdepodobný úspech úniku.

Zavrieť reklamu