Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Inzercia

Econec vyrába moderné nabíjacie stanice pre elektrobicykle

Slovenská spoločnosť ponúka produkt, ktorý je zatiaľ svetovým unikátom. Postupne budú dílerskú sieť nabíjacích staníc na elektrobickyle po celej Európe a postupne prenikajú aj na svetový trh.
Matúš Bušík
Econec vyrába moderné nabíjacie stanice pre elektrobicykle

Spoločnosť Econec je rýdzo slovenská spoločnosť a stojí za zrodom unikátneho, inteligentného a efektívneho technologického riešenia v oblasti nabíjacích staníc na elektrobicykle.

Na tie sa okrem iného pozerá aj ako na produkty cestovného ruchu s pridanou hodnotou pre užívateľa a prevádzkovateľa, ale takisto ako na významný benefit pre zamestnancov vo firmách.

Econec vyvíja smart riešenia v oblasti elektrickej mikromobility, ktoré sú v súčasnosti veľmi žiadané a vo svete aj náramne cenené.

V roku 2023 bola spoločnosť zaradená medzi TOP 50 svetových spoločností na trhu mestských smart riešení a do tohto rebríčka sa dostala ako jediná zo Slovenska.

Aktuality

09:46 Video: Premrznutého Mattiasa Skjelmoseho museli odniesť v rukách pred koncom Valónskeho šípu.

Dánsky pretekár tímu Lidl-Trek odstúpil z ardénskej klasiky 40 km pred cieľom. Preteky poznačilo chladné a daždivé počasie, ktoré vyradilo mnohých favoritov a preteky dokončilo len 44 cyklistov zo 175 štartujúcich.

09:32 Stevie Williams bol najsilnejší v stúpaní Mur de Huy a na Valónskom šípe dosiahol najväčší úspech v kariére.

Britský jazdec tímu Israel-Premier Tech zaútočil 300 metrov pred cieľom a zvíťazil pred druhým Kevinom Vauquelinom (Arkéa-Samsic) a Maximom Van Gilsom (Lotto-Dstny).

Včera 12:11 RockShox predstavil novú vidlicu Psylo, ktorá je postavená na základoch Lyrik a Pike a stojí polovicu.

Táto vidlica je určená na trailové jazdenie, má byť postavená s ohľadom na nižšiu cenu a má novú patrónu DebonAir.

Včera 10:42 FMBA, Crankworx a jazdci sa dohodli na spoločných podmienkach ako zachovať najvyššiu úroveň slopestyle pretekov.

Po tom čo elitní slopestyle jazdci nenastúpili do pretekov v rámci Crankworx Rotorua sa začalo rokovať o tom, ako najvyššiu úroveň zachovať. Jazdci boli frustrovaní z podmienok, za ktorých ďalej neboli ochotní zúčastňovať sa pretekov.

16.04.2024 Peter Sagan sa z Brazílie vrátil naspäť do Európy (+galéria).

Peter Sagan bol so svojím tímom Specialized Factory Racing na úvodnom kole Svetového pohára v horskej cyklistike v brazílskej Mairiporã. Vzhľadom na svoju formu a predchádzajúce zdravotné problémy sa rozhodol v pretekoch neštartovať. Nenastúpi ani do druhého kola svetového pohára, ktoré sa uskutoční už tento víkend, taktiež v Brazílii.

Zavrieť reklamu