Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Dokument: 20 rokov Red Bull Valparaíso Cerro Abajo

Tento dokument zachytáva cestu, ktorú počas dvadsiatich rokov prešlo najväčšie a najznámejšie podujatie mestského zjazdu na svete. Dozviete sa viac o začiatkoch Red Bull Valparaíso Cerro Abajo a o myšlienka, ktorá sa zrodila v mysliach partie kamarátov.
Matúš Bušík
Dokument: 20 rokov Red Bull Valparaíso Cerro Abajo

Tomas Slavik na Red Bull Valparaiso Cerro Abajo. Foto: Red Bull Content Pool

Dokument si môžete pozrieť prostredníctvom Red Bull TV.

K jazdcom, ktorí zanechali nezabudnuteľnú stopu v mestských zjazdoch rozhodne patrí aj Slovák Filip Polc, ktorý v jednom čase dominoval v mestských zjazdoch.

Aj on si v dokumente zaspomína, na to aké to bolo zúčastňovať sa týchto šialených pretekov s jedinečnou atmosférou.

 

Aktuality

10:48 Video: Julian Alaphilippe daroval Mircovi Maestrimu dres z víťaznej etapy na Giro d’Italia.

Alaphilippe vyhral dvanástu etapu po 130 km v úniku a 11-kilometrovom sóle, pričom veľkú časť trasy prešiel v úniku len vo dvojici s Talianom Mircom Maestrim, a práve vďaka nemu dokázal ušetriť dostatok síl na záverečný víťazný útok.

10:22 Michael Kolář: Preteky ma už netrápia. Jazdím pre radosť, baví ma zdokonaľovať sa.

Manažér slovenského enduro tímu OKOEVERYWHERE a bývalý profesionálny cestný cyklista chce odovzdať svoje skúsenosti svojim zverencom a mladšej generácii.

09:30 Demi Vollering vyhrala dve zo štyroch etáp aj celkovú klasifikáciu pretekov Okolo Burgosu.

27-ročná Holanďanka pokračuje v skvelých výkonoch a po víťazstve celkového hodnotenia pretekov Vuelta España Femenina a Okolo Baskicka, si pripísala ďalšiu výhru na pretekoch Okolo Burgosu.

09:16 Sam Bennett vyhral štyri etapy aj celkové hodnotenie na pretekoch Štyri dni Dunkerque.

Okrem dvoch víťazstiev bol Bennett raz druhý a raz tretí. Na druhom mieste skončil celkovo len 22-ročný Francúz Paul Penhoët a tretí bol o rok starší Belgičan Jenno Berckmoes.

08:58 Na Giro d’Italia je dnes deň voľna. Pogačar vedie tak suverénne, že zvyšok Gira môže ísť už len ako tréning na Tour.

V celkovej klasifikácii sú priebežne na druhom a treťom mieste Geraint Thomas a Dani Martínez so stratou necelých sedem minút, takže Pogačarovi už fakticky stačí prísť v bezpečí do Ríma.

Zavrieť reklamu