Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Musíte vidieť: Fabio Wibmer prináša zostrih najlepších momentov v roku 2023

Fabio Wibmer je legendou už dnes. Jeho videá sú extrémne virálne, nápadité, moderné a majú štýl. Vždy so svojim tímom vymyslia perfektný nápad a realizáciou ho posunú na nevídanú úroveň. Tu je zostrih toho najlepšieho čo Fabio prežil a odjazdil v roku 2023.
Matúš Bušík

Okrem videa vám prinášame aj exkluzívnu fotogalériu z produkcie Red Bull, ktorá zachytáva najlepšie momenty z Fabiových videí.

VAROVANIE: Všetky kaskadérske kúsky a triky zobrazené v tomto videu vykonávajú profesionálni športovci v kontrolovanom prostredí. Nepokúšajte sa duplikovať, znovu vytvárať alebo vykonávať rovnaké alebo podobné kúsky a triky doma, pretože môže dôjsť k zraneniu osôb alebo poškodeniu majetku. Výrobca tohto videa nezodpovedá za zranenia alebo škody vzniknuté v dôsledku tohto videa.

Aktuality

12:43 Fotogaléria: 50 úžasných fotografií a skvelých momentov zo Strade Bianche.

Na pretekoch Strade Bianche štartoval 9-krát aj Peter Sagan a dvakrát skončil druhý, ale ani raz sa mu nepodarilo vyhrať.

11:34 Peter Sagan je od olympiády ďaleko ako Bratislava od Paríža, píše Denník N.

Účasť na Olympijských hrách v Paríži bol hlavným cieľom Sagana po ukončení profesionálnej kariéry v cestnej cyklistike. Musel by však dostať tzv. divokú kartu, keďže dostatok bodov na kvalifikáciu nezískal.

11:09 Na najťažšom Strade Bianche v histórii budú bojovať o ďalšie tituly Tadej Pogačar aj Tom Pidcock.

Trasa má až 215 km aj viac štrkových sektorov. Organizátori toskánskej klasiky by chceli, aby sa Strade Bianche zaradilo medzi cyklistické monumenty.

10:49 UCI potrestala americký ženský tím, ktorý na pretekoch prezliekol mechaničku za pretekárku.

Dôvodom bolo, že tímu Cynisca Cycling chýbala na pretekoch jedna pretekárka, aby mohli odštartovať. Športový riaditeľ dostal trest zákazu činnosti do konca budúceho roka a mechanička do konca augusta tohto roku. (Stickybottle)

10:05 Video: Predstavenie najnovších ľahkých elektrobicyklov Cube AMS Hybrid ONE44.

Najlacnejší model AMS Hybrid ONE44 C:68X SLX váži len 17,3 kg a stojí 5 999 eur. Má zdvih 140mm, motor Bosch Performance Line SX s krútiacim momentom 55 Nm a batériou s kapacitou 400 Wh.

Zavrieť reklamu