Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Schindlerové nové biky!

Novinky od Schindlera..
Biker
Schindlerové nové biky!

GHOST Lector LC

GHOST Lector 6 LC je cenovo dostupný karbónový hardtail pre hobby závodné použitie. Úplne prepracovaný rám z Hi­Mod karbónových vlákien je osadený vidlicou FOX Float Performance so zdvihom 100mm a kompletnou sadou Shimano XT 2×11 a to vrátane nábojov. Dostupný je aj vo vyšších variantách ULC.

Cena Lector 6 LC: 2.549 € /// www.ghost­bikes.com

CRATONI AllSet a Allride

Prilby Cratoni patria medzi menej známe značky, ale svojou produkciou sa tým viac známejším začínajú pekne približovať. Model AllSet v dvoch veľkostiach a štyroch farbách za 89,90€ a ekonomický model AllRide v univerzálnej veľkosti a štyroch farbách za 64,90€.

www.cratoni.com

LAPIERRE Zesty XM

Model francúzskej produkcie ponúka hliníkové aj karbónové verzie s rôznymi výbavami. Nezabudli ani na dámy (Zesty XM 327 Lady). Kolesá 27,5″ so zdvihmi 130mm/120mm. Hmotnosť top modelu Lapierre XM 827 je 11,7kg

Cena 2.899€ – 4.549€ /// http://www.lapierre­bike.cz

LAPIERRE Xelius SL 700 CP

Legendárny karbónový model. Postavený na Shimano Ultegre. Hmotnosť 7,3kg /// http://www.lapierre­bike.cz

Fatboard set

Nové blatníky na fatbike. Cena: 44,99€. /// http://www.sks­germany.com

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

Aktuality

09:54 Rus Aleksandr Vlasov sa Olympiády nezúčastní, aj keď dostal povolenie štartovať pod neutrálnou vlajkou.

Vlasov bol jedným z iba štrnástich ruských športovcov, ktorí dostali dočasný súhlas Medzinárodného olympijského výboru (MOV) na účasť na hrách. Dôvodom obmedzených podmienok pre účasť ruských a bieloruských športovcov na Olympiáde je Ruská invázia Ukrajiny a neustále pretrvávajúci vojnový konflikt. (Sporza)

 

07:47 Kto získal národné tituly v časovke?

V Európe sa v týchto dňoch konajú národné šampionáty v individuálnej časovke, po ktorých budú nasledovať cez víkend aj preteky s hromadným štartom.

07:28 Lukáš Kubiš vyhral svoj premiérový titul majstra Slovenska v časovke.

Kubiš vyhral na 46,5 km dlhej trase v kategórii mužskej elity s časom 55:53 min a výrazným náskokom pred druhým Matthiasom Schwarzbacherom (+53 s) a tretím Dominikom Dunárom (+58 s). Českým majstrom sa stal Mathias Vacek, ktorý rovnakú trasa zajazdil v čase 52:51 min.

Včera 15:42 Jonas Vingegaard aj Wout van Aert idú na Tour de France. Tím Visma-Lease a Bike predstavil súpisku aj nové dresy.

Holandský tím sa na Tour 2024 predstaví v zostave: Jonas Vingegaard, Wout van Aert, Matteo Jorgenson, Sepp Kuss, Tiesj Benoot, Wilco Kelderman, Christophe Laporte a Jan Tratnik. „Cítim sa dobre a mám obrovskú motiváciu,“ hovorí Vingegaard, ktorý vyhral žltý dres v rokoch 2022 a 2023.

Včera 14:34 Nora Jenčušová a Viktória Chladoňová sú majsterkami Slovenska v časovke.

Jenčušová zvíťazila v kategórii žien a Chladoňová medzi juniorkami.

Zavrieť reklamu