Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Purple Harry – Dokonalé čistenie a mazanie Vášho bicykla.

Chlapci z Anglicka to berú naozaj vážne - všetky výrobky sú veľmi účinné a vrátia vášmu biku 100% funkčnosť a kondíciu po jazde na ceste a v teréne.
Biker

Purple Harry je mladá, inovatívna cyklistická značka z Anglicka. Firma sa špecializuje na čistiace a mazacie prostriedky vyvinuté špeciálne pre údržbu bicykla. Chlapci z Anglicka to berú naozaj vážne – všetky výrobky sú veľmi účinné a vrátia vášmu biku 100% funkčnosť a kondíciu po jazde na ceste a v teréne. Výrobky Purple Harry sú kvalitné, osvedčené a testované profesionálmi. Firma vsetkonabike.sk získala zastúpenie značky Purple Harry pre SR začiatkom roka 2015 a od septembra získala zastúpenie aj pre ČR. Kompletnú kolekciu nájdete v našom online shope www.vsetkonabike.sk.

Purple Harry Bike Cleaner & Degreaser

Náš bicyklový odmasťovač a čistič je bez aerosólov čistič a odmasťovač – všetko v jednom. Sprej sa aplikuje šetrne a bez toho, aby zanechával vodu a je určený pre rýchle a ľahké čistenie po jazde. Objem : 1000 ml

Purple Harry Maintenance spray

Univerzálny sprej na údržbu, po umytí bicykla, slúžiaci na odstránenie vlhkosti a na ochranu všetkých mechanických komponentov. Súčasne pridáva mazacie vlastnosti. Vhodný pre všetky materiály rámu a farebné povrchy, používajte sprej na celkovú údržbu od Purple Harry na prevodovú kazetu, hnacie ústrojenstvo, čapy, na oblasť stredovej osi a pedálov. Ideálny pre matné a titánové rámy. Objem: 750 ml

Purple Harry Wet Lube

Lubrikant na dlhé jazdy do vlhkého prostredia Purple Harry Wet Lube zachováva reťaz a pohyblivé časti premazané a tiché, redukuje trenie. Chráni proti korózii a predlžuje životnosť. Vysoká viskozita zaručuje dobrý adhézny účinok. Objem: 125 ml

Purple Harry Glove, Shoe and Helmet Sanitiser

Dezinfekčný prostriedok s miernou vôňou jablka, ktorý odstraňuje nežiadúce pachy z výbavy oblečenia pre cyklistov ako sú topánky, tretry, výplne prilby, rukavice a podobne. Prostriedok obsahuje biocídy, ktoré nielen jednoducho maskujú zápach parfumom ale aj hubia baktérie nachádzajúce sa v pote. Objem: 250 ml

Purple Harry Bike Polish and Frame Protector

Leštič vysokej kvality obsahujúci mazivá a silikáty zachovávajúce a chrániace nalakované rámy a dodávajúci im mimoriadne hlboký lesk. Vhodný taktiež na karbónové bicykle. Objem: 500 ml

Revolučná rada gelov od Purple Harry

Muscle Warming Cream – Hrejivý gél na svaly. Jemný avšak stimulujúci krém s olejom z eukalyptu. Pripraví svaly na vynaloženie energie pri nedostatku času na zahriatie, prípadne v chladnom počasí!

Muscle Cooling Gel – Chladivý gél na svaly. S mätou a mentolom pre upokojenie svalov po tvrdej alebo dlhej jazde a pomôcť im zotaviť sa pre tú ďalšiu!

Anti Chafing Chamois Cream – Chamois krém proti treniu. Zvlhčujúci športový krém pre poskytnutie pohodlia a predchádzanie zapareninám počas jazdy na ceste, v lese či na závodnej dráhe.

Bike Floos

Revolučný čistiaci produkt. Čistiaca „ niť “ na bicykel, lacná a súčasne účinná, zastanete s ňou všetku ťažkú prácu a bez námahy s ňou zvládnete vyčistiť mechanické súčasti bicykla. Čistiaca niť sa dá tiež použiť viackrát.

Kompletnú kolekciu výrobkov Purple Harry testovali počas celej sezóny 2015 chalani z CTM Riders Teamu, ktorý potvrdili kvalitu a účinok prípravkov v ťažkých podmienkach.

Aktuality

Včera 15:56 Nová Merida One-Sixty FR kombinuje 180 mm zdvih s mullet kolesami.

Bicykel určený primárne na zábavu v bikeparku a na tých najdrsnejších enduro trailoch má odolné komponenty a priaznivý pomer cena/výkon.

Včera 13:01 Kvíz: Viete, čo robia v skutočnosti sponzori najväčších cyklistických tímov?

Ich mená poznáme všetci takmer naspamäť, ale viete, čo vlastne znamenajú a čomu sa venujú sponzori najväčších cyklistických tímov? Niektoré odpovede vás určite prekvapia a asi aj pobavia, keďže veľká väčšina sponzorov nemá s bicyklovým priemyslom nič spoločné.

Včera 12:02 Video: Elitní XC pretekári testovali cez víkend olympijskú trať v Paríži.

Sobota slúžila na zoznámenie sa s traťou a v nedeľu sa jazdci pustili do pretekania. Víkend mal organizátorom priniesť množstvo údajov a spätnú väzbu o trati a zázemí pretekov, ktoré bude počas olympiády čeliť náporu ľudí.

Včera 09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

Včera 09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Zavrieť reklamu