Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Purple Harry – Dokonalé čistenie a mazanie Vášho bicykla.

Chlapci z Anglicka to berú naozaj vážne - všetky výrobky sú veľmi účinné a vrátia vášmu biku 100% funkčnosť a kondíciu po jazde na ceste a v teréne.
Biker

Purple Harry je mladá, inovatívna cyklistická značka z Anglicka. Firma sa špecializuje na čistiace a mazacie prostriedky vyvinuté špeciálne pre údržbu bicykla. Chlapci z Anglicka to berú naozaj vážne – všetky výrobky sú veľmi účinné a vrátia vášmu biku 100% funkčnosť a kondíciu po jazde na ceste a v teréne. Výrobky Purple Harry sú kvalitné, osvedčené a testované profesionálmi. Firma vsetkonabike.sk získala zastúpenie značky Purple Harry pre SR začiatkom roka 2015 a od septembra získala zastúpenie aj pre ČR. Kompletnú kolekciu nájdete v našom online shope www.vsetkonabike.sk.

Purple Harry Bike Cleaner & Degreaser

Náš bicyklový odmasťovač a čistič je bez aerosólov čistič a odmasťovač – všetko v jednom. Sprej sa aplikuje šetrne a bez toho, aby zanechával vodu a je určený pre rýchle a ľahké čistenie po jazde. Objem : 1000 ml

Purple Harry Maintenance spray

Univerzálny sprej na údržbu, po umytí bicykla, slúžiaci na odstránenie vlhkosti a na ochranu všetkých mechanických komponentov. Súčasne pridáva mazacie vlastnosti. Vhodný pre všetky materiály rámu a farebné povrchy, používajte sprej na celkovú údržbu od Purple Harry na prevodovú kazetu, hnacie ústrojenstvo, čapy, na oblasť stredovej osi a pedálov. Ideálny pre matné a titánové rámy. Objem: 750 ml

Purple Harry Wet Lube

Lubrikant na dlhé jazdy do vlhkého prostredia Purple Harry Wet Lube zachováva reťaz a pohyblivé časti premazané a tiché, redukuje trenie. Chráni proti korózii a predlžuje životnosť. Vysoká viskozita zaručuje dobrý adhézny účinok. Objem: 125 ml

Purple Harry Glove, Shoe and Helmet Sanitiser

Dezinfekčný prostriedok s miernou vôňou jablka, ktorý odstraňuje nežiadúce pachy z výbavy oblečenia pre cyklistov ako sú topánky, tretry, výplne prilby, rukavice a podobne. Prostriedok obsahuje biocídy, ktoré nielen jednoducho maskujú zápach parfumom ale aj hubia baktérie nachádzajúce sa v pote. Objem: 250 ml

Purple Harry Bike Polish and Frame Protector

Leštič vysokej kvality obsahujúci mazivá a silikáty zachovávajúce a chrániace nalakované rámy a dodávajúci im mimoriadne hlboký lesk. Vhodný taktiež na karbónové bicykle. Objem: 500 ml

Revolučná rada gelov od Purple Harry

Muscle Warming Cream – Hrejivý gél na svaly. Jemný avšak stimulujúci krém s olejom z eukalyptu. Pripraví svaly na vynaloženie energie pri nedostatku času na zahriatie, prípadne v chladnom počasí!

Muscle Cooling Gel – Chladivý gél na svaly. S mätou a mentolom pre upokojenie svalov po tvrdej alebo dlhej jazde a pomôcť im zotaviť sa pre tú ďalšiu!

Anti Chafing Chamois Cream – Chamois krém proti treniu. Zvlhčujúci športový krém pre poskytnutie pohodlia a predchádzanie zapareninám počas jazdy na ceste, v lese či na závodnej dráhe.

Bike Floos

Revolučný čistiaci produkt. Čistiaca „ niť “ na bicykel, lacná a súčasne účinná, zastanete s ňou všetku ťažkú prácu a bez námahy s ňou zvládnete vyčistiť mechanické súčasti bicykla. Čistiaca niť sa dá tiež použiť viackrát.

Kompletnú kolekciu výrobkov Purple Harry testovali počas celej sezóny 2015 chalani z CTM Riders Teamu, ktorý potvrdili kvalitu a účinok prípravkov v ťažkých podmienkach.

Aktuality

Včera 14:51 Juan Ayuso odstúpil z Tour de France počas 13. etapy, mal pozitívny test na COVID-19.

Jeden z hlavných vrchárskych domestikov Tadeja Pogačara mal pozitívny výsledok testu na COVID-19, ale dostal povolenie pokračovať. Počas hektickej trinástej etapy však nezvládol vysoké tempo pelotónu, ktorý sa snažil dobehnúť únik. (AS)

Včera 13:32 Zoznam jazdcov, ktorí odstúpili z Tour de France 2024.

Z Tour de France odstúpilo zatiaľ 16 jazdcov. Najväčším menom je Primož Roglič, ktorý bol jedným z hlavných favoritov v boji o žltý dres a po siedmej etape z pretekov odstúpil aj jeden z najlepších šprintérov Mads Pedersen.

Včera 13:18 Primož Roglič končí na Tour de France pre zranenia, ktoré utrpel pri páde.

„Primož Roglič sa po včerajšej etape a dnes ráno podrobil starostlivému vyšetreniu nášho lekárskeho tímu. Bolo prijaté rozhodnutie, že dnes nenastúpi, aby sa sústredil na blížiace sa ciele,“ oznámil tím Red Bull-Bora-Hansgrohe.

Včera 10:59 „Musíme nájsť Maxa Verstappena cyklistiky. To je náš cieľ,“ hovorí o budúcnosti šéf tímu Red Bull-Bora-Hansgrohe.

Ralph Denk sa už v minulosti pokúsil podpísať zmluvu s Remcom Evenepoelom a chcel by s ním pracovať v budúcnosti. (Cyclingnews)

Včera 10:15 Marka Cavendisha aj Arnauda Démara relegovali za nebezpečný šprint v 12. etape Tour de France.

Rozhodcovia odsunuli Démara a Cavendisha z prvej päťky na koniec hlavnej skupiny. Druhé miesto Wouta van Aerta sa nezmenilo, ale na tretiu priečku sa namiesto Démara posunul Pascal Ackermann.

Zavrieť reklamu