Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

MULTIKĽÚČ K DVOJROČNéMU PREDPLATNĚMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 39,80€!
Novinky

Prichádza Canon zimný cashback, ktorý ti vytrie zrak!

Ak patríš medzi tých, čo radi vyčkávajú, tak si sa zrejme dočkal Canon cashbacku, ktorý predčí všetky tvoje očakávania! Vďaka aktuálnej promoakcii ZIMNÝ CASHBACK si môžeš vybrať svoju vysnívanú zrkadlovku, objektív alebo mini fototlačiareň a ušetriť pritom niekoľko stoviek eur.
Matúš Bušík
Prichádza Canon zimný cashback, ktorý ti vytrie zrak!

Tak neváhaj, zaostri na svoj vysnívaný produkt a pridaj sa do komunity Canon srdciarov! Všetky dôležité informácie nájdeš na www.canon.sk/zimnycashback, alebo u autorizovaných predajcoch značky Canon.

Akcia potrvá od 16. 10. 2023 do 31. 1. 2024. Kúpený produkt môžeš zaregistrovať do 29. 2. 2024.

Budúcnosť sú bezzrkadlovky

Posledné roky sa nesú na vlnách systému EOS R! Ak ťa doteraz táto vlna nepohltila, tak tentoraz sa jej zrejme nevyhneš.

Systém EOS R ťaží z viac ako troch desaťročí inovácií radu EOS a prináša revolučný bajonet RF, ktorý nielen podporí tvoju kreativitu, ale aj ponúkne dynamickejšie možnosti, ako zachytiť čaro momentu.

Ak poškuľuješ skôr po APSC snímači, tak na výber máš z Canon EOS R50, R10 a R7.

V prípade, že máš namierené rovno na fullframe, tak potom trojica R6 Mark II, R5 a R3 predstavuje nekompromisnú kombináciu optickej, mechanickej a elektronickej dokonalosti, ktorej výsledkom sú rýchle automatické zaostrovanie, blesková komunikácia medzi fotoaparátom a objektívom či interná stabilizácia.

Nezáleží teda, či si začiatočník, hobby fotograf alebo profesionál, z tejto ponuky si vyberie skutočne každý.

A nezabudni doplniť svoje nové telo o niektorý z 23 inovatívnych objektívov RF, ktoré sú súčasťou zimného cashbacku.

Vďaka tomu budeš mať v ruke kombináciu, s ktorou ti už neujde žiaden dôležitý moment.

CASHBACK:
EOS R50 30 €
EOS R10 30  €
EOS R7 100  €
EOS R6 Mark II 200  €
EOS R5 500  €
EOS R3 700  €
RF objektívy 25 – 250  €

PowerShot do každej rodiny!

Tentoraz síce v cashbacku nenájdeš žiaden kompaktný fotoaparát zo série G, ale tešiť sa môžeš na posledné novinky radu PowerShot, ktoré aj napriek kompaktným rozmerom prekonajú tvoje očakávania.

Športových fanúšikov či pozorovateľov divokej zveri osloví extrémne skladný monokulárny fotoaparát PowerShot ZOOM.

Rodiny a ľudia bažiaci po smart zariadeniach by mali siahnuť po fotoaparáte PowerShot PX, ktorý stačí položiť na stôl a on si už samostatne poradí s videom a fotografiami z rodinnej oslavy alebo večernej párty s kamarátmi.

A najmä vlogerov a vášnivých cestovateľov, ktorí si zo svojich ciest robia záznam, určite poteší kompaktná vlogovacia kamera PowerShot V10.

CASHBACK:
PowerShot ZOOM 50  €
PowerShot PX 50  €
PowerShot V10 80  €

Odfoť a vytlač!

Neduhom posledných rokov je definitívne uchovávanie fotografií len v digitálnom prostredí, ku ktorým sa mnohokrát už nevraciame.

Ideálny spomienkový nosič sú práve vytlačené fotografie, hlavne také, ktoré si zachovajú svoje farby aj desiatky rokov.

Práve to ponúka mini fototlačiareň Canon SELPHY Square QX10. Obohať svoj denník o spomienky v podobe malých fotografií!

CASHBACK:
SELPHY Square QX10 30  €

www.canon.sk

Aktuality

08.12.2023 Shimano prešetruje moderné otroctvo u jedného zo svojich dodávateľov v Malajzii.

Spoločnosť Shimano uviedla, že na základe správy britského denníku Telegraph vyšetruje, že jeden z jej dodávateľov v Malajzii uplatňuje na svojich zamestnancov princípy, ktoré sú „podobné modernému otroctvu“.

08.12.2023 Wout van Aert zajtra odštartuje cyklokrosovú sezónu na pretekoch Exact Cross v Essene.

29-ročný Belgičan absolvuje svoje prvé preteky na cyklokrosovom bicykli v sezóne 2023/24 a na štarte bude najväčším favoritom, keďže väčšina cyklokrosovej elity sa bude pripravovať na nedeľné preteky Svetového pohára vo Val di Sole.

08.12.2023 Maciej Bodnar bol celú kariéru po boku Sagana. Bol jedným z najväčších tichých hrdinov pelotónu, hovorí Peter Sagan.

38-ročný poľský špecialista na časovky a verný domestik Petra Sagana oznámil, že po 17 rokoch končí s profesionálnou cyklistikou.

08.12.2023 Video: Jeden z najrýchlejších zjazdárov sveta Finn Iles si užíva jazdenie mimo sezóny.

Žiadny plán, žiadne merané jazdy, žiadny tlak v deň pretekov… Mimo sezóny si pretekár potrebuje oddýchnuť. To však neplatí, ak ste Finn Iles! Lokál z Whistleru si vyhrnul rukávy, dal dokopy štáb a odcestoval do rezortu Sun Peaks, kde vytvorili a natočili skutočné majstrovské dielo. Užite si to!

08.12.2023 Poznáme termíny iXS European Downhill Cup.

Seriál pretekov Európskeho pohára v zjazde iXS European Downhill Cup sa teší čoraz väčšej popularite. Nás nesmierne teší, že celkovým víťazom seriálu sa v uplynulom ročníku stal Adam Rojček a veríme, že na tieto úspechy nadviaže aj v nasledujúcej sezóne.

Zavrieť reklamu