Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Dresy

Test: Dres Kenny Charger

Vynikajúci a pohodlný dres, ktorý je vyrobený z moderného materiálu. Je ľahký, príjemný a naozaj rýchlo schne.
Hodnotenie: 5/5
49,95
Matúš Bušík
Test: Dres Kenny Charger

Kenny je francúzska značka, ktorá sa preslávila výrobou motokrosových ochranných pomôcok a oblečenia, ale v posledných rokoch sa čoraz viac zameriava aj na cyklistický segment, čo je pochopiteľné, keďže tieto odvetvia majú dosť spoločného.

Cyklistický dres Kenny Charger je vyrobený zo 100 % polyesteru, ktorý je neskutočne priedušný a rovnako tak aj elastický.

Vďaka tomu sa v ňom budete cítiť výborne počas celého dňa stráveného na bicykli.

Má relatívne priliehavý strih s krátkymi rukávmi. Dostupný je však aj vo verzii s dlhými rukávmi, pričom je drahší len o 5 €.

Na chrbte a bokoch je materiál ešte viac priedušný a zóny, kde sa človek najviac potí, sú výborne odvetrané. Vďaka tomu je dres rýchloschnúci a napríklad počas obeda v reštaurácii dokážete úplne vyschnúť.

Golier je vyrobený z materiálu lycra.

Dres je dostupný vo veľkostiach S – XXL a vyrába sa v štyroch farebných variantoch, vďaka čomu ho viete zladiť so zvyškom vašej výbavy.

Dizajn je veľmi nápaditý a moderný a málokto vás prehliadne.

Kenny Charger je ľahký a výborne odvetraný cyklistický dres, ktorý oceníte najmä v letných mesiacoch. Prekvapí vás, ako rýchlo vyschne a ako pohodlne sa nosí počas celého dňa.

www.skprofibike.sk

Aktuality

Včera 18:47 Cube predstavil nový e-bike AMS Hybrid ONE44 s nízkou hmotnosťou a za dobrú cenu (detaily, špecifikácie, ceny).

Najlacnejší model AMS Hybrid ONE44 C:68X SLX váži len 17,3 kg a stojí 5 999 eur. Má zdvih 140mm, motor Bosch Performance Line SX s krútiacim momentom 55 Nm a batériou s kapacitou 400 Wh.

Včera 13:51 Video: Trať Red Bull Hardline Tasmania je brutálna a zábavná zároveň (POV).

Red Bull Hardline Tasmania sa uskutoční už tento víkend a je to vôbec po prvýkrát, čo sa tieto preteky budú konať mimo Dyfi bikeparku vo Walese. Organizátori však odviedli skvelú prácu a trať pretekov vyzerá úžasne, čo potvrdzujú aj jazdci vo videu.

Včera 12:55 Mathias Flückiger kritizuje aktuálne podmienky výberu jazdcov na olympijské hry.

Švajčiarsky pretekár Mathias Flückiger je aktuálne jednotkou v rebríčku UCI a to najmä vďaka svojim konzistentným výkonom, ktoré od svojho návratu do pretekov v horskej cyklistike, po tom čo ho v roku 2022 neprávom suspendovali pre podozrenie z dopingu. V Paríži sa pokúsi nadviazať na striebro z poslednej olympiády v Tokyu. Nepáčia sa mu však kritéria výberu jazdcov na OH a udáva, že to môže viesť k strate prestíže tohto podujatia.

Včera 11:19 Video: Majster sveta v zjazde Richard Tandara trénuje na kamenistej trati vo Finale Ligure (POV).

Rišo Tandara je mladý slovenský zjazdár, ktorý sa v poslednej sezóne tešil z titulu majstra sveta v zjazde do rokov. Svoju jazdeckú techniku a skill rozvíja v CTM Racing tímu, s ktorým sa v úvode sezóny vydali na sústredenie do známej talianskej lokality Finale Ligure.

19.02.2024 Video: Záver úvodnej etape UAE Tour poznačil nepríjemný hromadný pád, šprint vyhral Merlier.

Ako prvý sa rozbehol do šprintu Fernando Gaviria, ale začal priskoro a víťazom sa stal suverénne Tim Merlier pred Arvidom de Kleijnom a Markom Stewartom.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu