Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

MULTIKĽÚČ K DVOJROČNéMU PREDPLATNĚMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 39,80€!
Novinky

Video: Tadej Pogačar na jednokolke a vtipné porovnanie s Jonasom Vingegaardom

Dvojnásobný víťaz Tour de France si trénuje stabilitu na jednokolke, zatiaľ čo Jonas Vingegaard má problém pustiť sa riadidiel na svojom bicykli.
Martin Sarvaš
Video: Tadej Pogačar na jednokolke a vtipné porovnanie s Jonasom Vingegaardom

Tím Tadeja Pogačara UAE Emirates zverejnil pred štartom talianskej klasiky Giro dell’Emilia vtipné video, na ktorom sa dvojnásobný víťaz Tour de France vozí okolo tímového autobusu na jednokolke.

Všetci vedia, že Pogačarove schopnosti na bicykli sú obdivuhodné, ale že by trénoval jazdu na unicykli, to asi skutočne nikto nečakal.

V reakcii na video Tadeja Pogačara na jednokolke, sa objavilo vtipné porovnanie s Jonasom Vingegaardom, ktorý má zjavne problémy s jazdou na bicykli bez toho, aby sa držal riadidiel.

Tadej Pogačar na jednokolke:

Porovnanie Tadeja Pogačara na jednokolke s jazdou Jonasa Vingegaarda na bicykli bez držania riadidiel:

Aktuality

15:32 Shimano prešetruje moderné otroctvo u jedného zo svojich dodávateľov v Malajzii.

Spoločnosť Shimano uviedla, že na základe správy britského denníku Telegraph vyšetruje, že jeden z jej dodávateľov v Malajzii uplatňuje na svojich zamestnancov princípy, ktoré sú „podobné modernému otroctvu“.

14:55 Wout van Aert zajtra odštartuje cyklokrosovú sezónu na pretekoch Exact Cross v Essene.

29-ročný Belgičan absolvuje svoje prvé preteky na cyklokrosovom bicykli v sezóne 2023/24 a na štarte bude najväčším favoritom, keďže väčšina cyklokrosovej elity sa bude pripravovať na nedeľné preteky Svetového pohára vo Val di Sole.

14:31 Maciej Bodnar bol celú kariéru po boku Sagana. Bol jedným z najväčších tichých hrdinov pelotónu, hovorí Peter Sagan.

38-ročný poľský špecialista na časovky a verný domestik Petra Sagana oznámil, že po 17 rokoch končí s profesionálnou cyklistikou.

12:00 Video: Jeden z najrýchlejších zjazdárov sveta Finn Iles si užíva jazdenie mimo sezóny.

Žiadny plán, žiadne merané jazdy, žiadny tlak v deň pretekov… Mimo sezóny si pretekár potrebuje oddýchnuť. To však neplatí, ak ste Finn Iles! Lokál z Whistleru si vyhrnul rukávy, dal dokopy štáb a odcestoval do rezortu Sun Peaks, kde vytvorili a natočili skutočné majstrovské dielo. Užite si to!

11:42 Poznáme termíny iXS European Downhill Cup.

Seriál pretekov Európskeho pohára v zjazde iXS European Downhill Cup sa teší čoraz väčšej popularite. Nás nesmierne teší, že celkovým víťazom seriálu sa v uplynulom ročníku stal Adam Rojček a veríme, že na tieto úspechy nadviaže aj v nasledujúcej sezóne.

Zavrieť reklamu