Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU SO ŠTARTOVNÝM NA BAJKULA BRATISLAVSKÉ ENDURO SPOLU ZA 39€!
Novinky

Pozvánka: Staň sa aj ty súčasťou Časovky na Bradlo 2023

Už túto sobotu 16. septembra sa spolu stretneme na námestí v Brezovej pod Bradlom, kde to celé vypukne. Štartovať sa bude od 10:00.
Matúš Bušík

Pred nami je ďalší ročník úspešnej akcie Časovka na Bradlo. Pretekať sa bude z námestia v Brezovej pod Bradlom a trať bude mať svoj cieľ na Bradle.

Vítaní sú všetci pretekári, či už na cestných bicykloch, horských bicykloch alebo na elektrobicyckloch.

Súťažiť sa bude v troch kategóriách:

  • cestná časovka: 4,4 km
  • MTB časovka: 4,9 km
  • e-bike MTB časovka: 4,9 km

Na všetkých trasách čaká na účastníkov prevýšenie 268 výškových metrov.

Štartovné: 25€ na mieste

Pretekárov čaká bohatá tombola v hodnote 2 500€.

Každý účastník si odnesie registračný balíček, v cieli ho bude čakať občerstvenie v podobe teplého jedla a nápoja.

Okrem hlavných pretekov si môžete vďaka členom cyklistického klubu Bradlo Bike prísť vyskúšať aj Výšlap po zjazdovke (100m), na ktorý sa budete môcť registrovať popri registrácií na preteky v ranných hodinách na námestí ale i v priebehu dňa pri Chate Bradlo.

V spolupráci s našim partnerom Origos.sk pripravujeme program pre deti, súťaž v jazde zručnosti na bicykli. Deti si tak môžu vyskúšať bicykel od značky SUNN, modely SPORT TOX. Priniesť si však môžu i svoj vlastný, nakoľko nie vždy môžu bicykle, ktoré máme k dispozícií sadnúť.

Súťaž bude prebiehať v čase od 11:00 do cca 16:00. na ceste k Mohyle M.R. Štefánika, kde bude mať Slovenský cykloklub umiestnený svoj stánok.

Súťaž zručnosti je určená pre deti vo veku 5 až 12 rokov. Všetky deti získajú za svoj výkon odmenu v podobe diplomu, cyklofľaše, sladkosti, či omaľovánky.

Organizátori: Slovenský cykloklub, Chata Bradlo

Hlavní partneri podujatia: ProCycling, Nadácia ZSE, mesto Brezová pod Bradlom, Bradlo Bike

Partneri podujatia: Garmin, Origos.sk, Biker magazín, GDOCK BIKE RACKS, Bianchi bicycle lounge, Koniferum borovička, Žiwell, Coop Jednota Senica, Tekmar, Budiš, Kompava, Škoda, Trenčín región, bikepoint.sk, MY BIKES, Totosport.

Aktuality

Včera 14:03 Od prvej idey až po prvý vlastný bicykel. Ako založiť na Slovensku bicyklovú značku?

Dá sa vôbec pri súčasnej konkurencii v bicyklovom priemysle vybudovať nová úspešná bicyklová značka? Aké sú na to potrebné predpoklady, akým chybám je nutné sa vyhnúť a aký kapitál na to potrebujete?

Včera 12:19 Mark Cavendish odkladá odchod do „dôchodku“ a opäť sa pokúsi prekonať historický rekord.

„Tešil som sa, že nebudem musieť každý deň vstávať a trénovať,“ povedal 38-ročný Cavendish, ktorý plánoval tento rok ukončiť kariéru, ale napokon si svoje rozhodnutie rozmyslel.

Včera 10:30 Belgický talent Ilan van Wilder: Nesúhlasíme s týmito sračkami, chceme pokračovať ako Soudal Quick-Step.

Len 23-ročný Belgičan využil svoje dominantné víťazstvo Tre Valli Varesine v rozhovore po pretekoch aj na to, aby vyjadril svoj kritický názor na potenciálne spojenie jeho tímu Soudal Quick-Step a Jumbo-Visma.

Včera 10:07 UCI potvrdila zámer spojenia tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

„UCI upozorňuje, že každá takáto operácia musí byť v súlade s postupmi a ustanoveniami stanovenými v predpisoch UCI, ktoré najmä umožňujú zabezpečiť dodržiavanie zmluvných ustanovení pre všetkých zamestnancov daných tímov (jazdcov, ale aj vedenie tímu a ďalší personál, ako sú lekári, mechanici, športoví asistenti, jazdci atď.), čo má pre UCI prvoradý význam,“ píše vo vyhlásení Medzinárodná cyklistická únia.

03.10.2023 Len 23-ročný Ilan van Wilder prekvapil Pogačara aj Rogliča a vyhral taliansku klasiku Tre Valli Varesine.

Mladý belgický talent tímu Soudal Quick-Step zaútočil zo skupiny favoritov 9,5 km pred koncom, na jeho zrýchlenie nikto nezareagoval, a do cieľa išiel sám. Druhý skončil Richard Carapaz a v šprinte o tretie miesto bol najrýchlejší Aleksandr Vlasov pred Primožom Rogličom a Tadejom Pogačarom.

Zavrieť reklamu