Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

BASIL Navigator Storm kapsa do rámu

Využite babie leto ako ideálny čas na bikepacking. Nezabúdajte však na kvalitnú výbavu.
Matúš Bušík
BASIL Navigator Storm kapsa do rámu

Pre nadšencov gravel a bikepacking jazdenia pripravila firma Basil novú radu tašiek Navigator Storm.

Ako už názov napovedá, jej základom je pevný a vode odolný materiál, aby vám slúžila čo najdlhšie a vaše veci boli dobre chránené.

K vodoodolnosti prispievajú aj lepené spoje a zipsy, vďaka tomu toto kombo poskytuje ochranu voči vode IPX3.

Výhodou je i následné jednoduchšie čistenie od nečistôt. Kapsa je konštrukčne stavaná tak, aby ste si ju vedeli namontovať do prednej i zadnej časti rámového trojuholníka.

Pripevnenie o rám sa deje pomocou štvorice pevných popruhov na suchý zips, ktoré majú protišmykovú úpravu, jednak aby taška pevne sedela v ráme, ale zároveň ho i nepoškodila.

Rozmery sú 16x38x6cm a objem 2,2L.

Samozrejmosťou sú i decentné reflexné prvky, aby ste boli dobre viditeľný aj premávke.

Kolekcia Navigator Storm obsahuje i kapsu pod sedadlo a na riadidlá, aby ste sa mohli na vaše dobrodružstvo vybrať s plnou výbavou.

Cena: 39,99€

www.skprofibike.sk

Aktuality

Včera 21:10 Video: Mark Cavendish prišiel zničený do cieľa náročnej horskej etapy Tour de France, ale časový limit stihol.

Pätnásta etapa mala necelých 200 km a prevýšenie cez 5000 metrov, takže pre šprintérov bolo veľmi náročné, aby zvládli prísť do cieľa v časovom limite. Nakoniec sa to podarilo všetkým okrem Brama Weltena z tímu dsm-firmenich PostNL.

Včera 17:28 Tadej Pogačar predviedol ďalší neuveriteľný výkon a vyhral už tretiu etapu na Tour de France.

Jonas Vingegaard zaútočil 10,3 km pred cieľom v rozhodujúcom stúpaní Plateau de Beille, ale Pogačar bez problémov zareagoval a o 5 km neskôr sám zaútočil. Tadej Pogačar prišiel do cieľa osamote s viac ako minútovým náskokom pred Vingegaardom a tretí Remco Evenepoel prešiel cieľom s takmer trojminútovou stratou.

Včera 16:36 Pelotónom na Tour de France sa šíri COVID-19, organizátori opäť zaviedli povinné respirátory.

Kvôli Covidu už z Tour odstúpili Tom Pidcock, Juan Ayuso a Michael Mørkøv.

Včera 15:49 Video: Divák hodil Pogačarovi aj Vingegaardovi do tváre zemiakové lupienky. Polícia ho už zatkla.

Dva kilometre pred cieľom 14. etapy Tour de France stál nevychovaný divák, ktorý hodil chipsy do tváre najprv Tadejovi Pogačarovi a o pár sekúnd neskôr aj Jonasovi Vingegaardovi, ktorý prenasledoval Slovinca v žltom drese.

Včera 14:53 „Jazdím šialené watty, a aj tak nás stále dobiehajú,“ hovorí Mathieu van der Poel o výkonoch na Tour de France.

Van der Poel sa dostal do úniku počas 13. etapy, ale po nespočetných snahách o víťazstvo z úniku sa napokon rozhodovalo v záverečnom šprinte, v ktorom si pripísal Jasper Philipsen druhé etapové víťazstvo na Tour 2024.

Zavrieť reklamu