Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!
Novinky

Video: Remco Evenepoel sa priznal, že sa bojí zvierat na cestách. Pozrite si zákulisie jeho prípravy na Vueltu

23-ročný belgický majster nedávno spustil na YouTube svoj vlastný kanál, na ktorom bude zverejňovať videá zo zákulisia života profesionálneho cyklistu.
Martin Sarvaš
 Video: Remco Evenepoel sa priznal, že sa bojí zvierat na cestách. Pozrite si zákulisie jeho prípravy na Vueltu

Remco Evenepoel pred dvomi týždňami spustil na YouTube svoj vlastný kanál, na ktorom zverejnil zatiaľ dve videá, ktoré majú celkovo viac ako 600-tisíc zhliadnutí a má viac ako 50-tisíc fanúšikov.

V prvom videu ukázal, ako testoval výbavu pred Majstrovstvami sveta v časovke a v druhom videu ukáže zákulisie prípravy na španielske Grand Tour preteky Vuelta a España, na ktorých sa bude snažiť obhájiť zisk titulu z minulého roku.

Vo vlogu sa tiež priznal ku strachu zo zvierat na cestách: „Keď sme si boli prejsť trasu etapy so stúpaním Tourmalet a na ceste bolo stádo kôz. Bál som sa, že ma napadnú, tak som počkal päť minút, kým odišli a pokračoval som ďalej.“

Aktuality

Včera 14:19 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

Včera 11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Včera 10:40 Video: Do cieľa prišiel celý od krvi. Stefan Küng spadol hlavou na bariéru a zlomil si ruku aj lícnu kosť.

Švajčiarsky jazdec mal našliapnuté k skvelému výsledku a pódiovému umiestneniu na Majstrovstvách Európy v časovke, avšak v závere nepríjemne spadol hlavou na bariéru vedľa cesty. Napriek tvrdému pádu a početným zraneniam časovku dokončil a zakrvavený prešiel cieľom na 11. mieste.

 

Včera 10:08 Simona Kuchyňková po výhre Svetového pohára v endure: Od radosti som plakala, nemožné sa stalo skutočnosťou.

„V zlomku sekundy som dostala extrémny flash všetkých udalostí, ktoré sa stali za posledné dva roky a od radosti som plakala dobrých dvadsať minút. A to ma teda nevidno často plakať,“ povedala Kuchyňková, ktorá vyhrala v Chateli o 0,11 sekundy.

Včera 09:44 Pozvánka: Cyklojazda z Bratislavy do Viedne Open Border Ride 2023.

S BUBO a bratmi Velitsovými z Isadore Apparel sa štartuje z centra Bratislavy, aby sme si pripomenuli symbol slobody a otvorených hraníc.

Zavrieť reklamu