Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Video: Remco Evenepoel sa priznal, že sa bojí zvierat na cestách. Pozrite si zákulisie jeho prípravy na Vueltu

23-ročný belgický majster nedávno spustil na YouTube svoj vlastný kanál, na ktorom bude zverejňovať videá zo zákulisia života profesionálneho cyklistu.
Martin Sarvaš
 Video: Remco Evenepoel sa priznal, že sa bojí zvierat na cestách. Pozrite si zákulisie jeho prípravy na Vueltu

Remco Evenepoel pred dvomi týždňami spustil na YouTube svoj vlastný kanál, na ktorom zverejnil zatiaľ dve videá, ktoré majú celkovo viac ako 600-tisíc zhliadnutí a má viac ako 50-tisíc fanúšikov.

V prvom videu ukázal, ako testoval výbavu pred Majstrovstvami sveta v časovke a v druhom videu ukáže zákulisie prípravy na španielske Grand Tour preteky Vuelta a España, na ktorých sa bude snažiť obhájiť zisk titulu z minulého roku.

Vo vlogu sa tiež priznal ku strachu zo zvierat na cestách: „Keď sme si boli prejsť trasu etapy so stúpaním Tourmalet a na ceste bolo stádo kôz. Bál som sa, že ma napadnú, tak som počkal päť minút, kým odišli a pokračoval som ďalej.“

Aktuality

Včera 14:02 Biniam Girmay po zisku zeleného dresu na Tour de France predĺžil zmluvu s tímom Intermarché do roku 2028.

„Intermarché-Wanty je pre mňa ako rodina. Výsledky dosiahnuté počas tejto Tour de France potvrdili, že je to pre mňa dokonalý tím na dosiahnutie mojich cieľov, s vysoko rozvinutou výkonnostnou štruktúrou, ale pri zachovaní rodinnej atmosféry,“ povedal Girmay.

Včera 11:54 Víťazný bicykel Tour de France 2024: Colnago V4Rs Tadeja Pogačara s extrémne širokými plášťami a extrémne krátkymi kľukami.

Nikto iný nemal na Tour de France širšie plášte ako Tadej Pogačar. Pozrite si detaily a celú špecifikáciu Colnaga V4Rs Tadeja Pogačara na Tour de France 2024.

Včera 10:55 Koľko peňazí zarobili tímy na prémiách Tour de France? Tím UAE s Tadejom Pogačarom získal cez 800-tisíc eur.

Na Tour de France sa rozdelilo na prémiách takmer 2,3 milióna eur. Veľkým prekvapením bol tím Intermarché-Wanty, ktorý má jeden z najmenších rozpočtov v kategórii WorldTour, ale vďaka úspechom Biniama Girmaya skončil ako štvrtý najlepšie zarábajúci tím na Tour de France.

Včera 10:29 Tadej Pogačar nejde na Olympiádu v Paríži. Chcel by získať dúhový dres majstra sveta.

Čerstvý trojnásobný víťaz Tour de France sa vyjadril, že je príliš unavený a po náročnom programe, ktorý obsahoval kombináciu Giro-Tour, si potrebuje oddýchnuť.

22.07.2024 Kompletné výsledky Tour de France 2024.

Tadej Pogačar vyhral svoj tretí žltý dres, bodovaciu súťaž vyhral Biniam Girmay, v súťaži vrchárov zvíťazil Richard Carapaz a v kategórii mladých jazdcov bol najlepší Remco Evenepoel.

Zavrieť reklamu