Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!
Inzercia

Vybavte sa na poriadny bikepacking výlet kapsami a kapsičkami BBB

Bikepacking je čoraz populárnejší. Umožňuje vám totiž prejsť na bicykli naozaj dlhé trasy a vidieť kus krajiny. Na dlhý výlet je však potrebné sa poriadne pripraviť a nenechať nič na náhodu.
Matúš Bušík
Vybavte sa na poriadny bikepacking výlet kapsami a kapsičkami BBB

Popularita výletov na gravel bicykloch stúpa, ale i túžba zažiť a spoznať nepoznané vďaka bikepackingu. Obe tieto disciplíny vám ponúkajú nové zážitky a možnosti.

Aby ste si ich mohli s chuťou a bez problémov vychutnať, potrebujete aj tú správnu výbavu a tou sú rôzne kapsičky, batohy a nosiče na bicykel, ktoré vám umožnia zbaliť si na cesty všetko potrebné.

Či už sú to len základné malé kapsičky na niekoľko hodinový výlet, či väčšie kapsy na celodenný trip, ale i kompletná výbava s ktorou sa zbalíte aj na niekoľko dňový adventure výjazd.

Kolekcia kapsičiek a tašiek od BBB je široká a rôznorodá. Nájdete tu mnoho základných, ale i špeciálnych produktov.

Pre krátke výlety je základom kapsička pod sedadlo, na rám a prípadne do rámu. Tu by sme radi vyzdvihli kolekciu SEAL BSB-61/BSB-62/BSB-65.

Táto trojica kapsičiek vo viacerých veľkostiach poskytuje to najlepšie v tomto segmente, ako je ochrana nákladu pred vodou a nečistotami, a to nie len vďaka použitému materiálu, ale i zváraným a podlepeným švom, či ochrannému povrchovému povlaku.

Samozrejmosťou je jednoduché a funkčné upnutie na bicykel bez jeho poškodenia a kvalitné vodoodolné zipsy.

Pre dlhšie výjazdy a výlety je tu dvojica káps pod sedadlo. BSB-143 SEAT-SIDEKICK s objemom 10L a 5 litrový BSB-146 SEATSUPPLY.

Prvý menovaný svojim objemom a konštrukciou poskytuje všetko potrebné na dlhé, či niekoľko dňové výlety. Nosná spevnená časť sa montuje na sedlovku a pod sedadlo.

Vo vnútri sa nachádza 10L vodoodolný vak na prevoz potrebného vybavenia, ktorý sa dá jednoducho vybrať a pomocou popruhu prehodiť cez plece, ak sa potrebujete od bicykla vzdialiť, ale svoje „cennosti“ musíte mať pod dohľadom. Odolný a ľahko sa čistiaci materiál je samozrejmosťou.

V prípade potreby náklad stabilizovať ešte o niečo viac, či už kvôli náročnejšiemu terénu, alebo vyššej hmotnosti nákladu, máme BSB-148 BAGBRACE, držiak kapsy pod sedadlo, ktorý je z hliníka a montuje sa priamo na lyžiny sedadla.

MIDDLEMATE BSB-142 je kapsa určená do rámu. Jednak podľa vašej potreby, ale i veľkosti rámu, máte na výber 3 veľkosti od 3,4 po 5,5L. Variabilné popruhy so suchým zipsom umožňujú upnutie na takmer akýkoľvek rám. Odolný nylón a vodoodolné zipsy zas chránia ich obsah.

FRONT FELLOW BSB-141 je predná expedičná kapsa. Základom je pevný postroj s trojbodovým fixovaním na riadidlá pre maximálnu stabilitu, doplnený vodoodolným 10L vakom na prevoz nákladu s popruhom na plece.

Postroj sa dá použiť aj na prevoz kompaktného stanu. Náklad je upevnený pomocou popruhov a praciek, čo umožňuje jednoduchú manipuláciu bez nutnosti demontáže postroj z bicykla.

Praktickou výbavou na niekoľko dňové výjazdy je i STRAPPACK BSB-145, čo je malý nosič na prednú vidlicu, doplnený vodoodolným vakom na prepravu rôzneho nákladu, alebo spacieho vaku, ak si nosič zakúpite samostatne pod označením STACKRACK BBC-81.

Toto je len niekoľko príkladov výbavy, ktorú pre vás v BBB máme. Okrem iných modelov taštičiek a káps, sú to i rôzne doplnky na montáž potrebnej výbavy priamo na rám, či možnosť zvýšenia variability uchytenia v mieste košíka, pomocou niekoľkých typov montážnych líšt a rôznych prípravkov, ako i montáž dvojice fliaš do jedného montážneho bodu.

Pretože sami sme fanatický cyklisti a stále skúšame niečo nové, tak vám aj neustále prinášame nové a vylepšené produkty, ktoré sami používame a testujeme.

Takže ak ste prepadli gravel jazdeniu, či bikepackingu ako my, máme pre vás tú správnu výbavu, tak neváhajte a pozrite si ju na www.skprofibike.sk

Aktuality

09:44 Pozvánka: Cyklojazda z Bratislavy do Viedne Open Border Ride 2023.

S BUBO a bratmi Velitsovými z Isadore Apparel sa štartuje z centra Bratislavy, aby sme si pripomenuli symbol slobody a otvorených hraníc.

09:27 Nora Jenčušová skončila po skvelom výkone štvrtá v časovke na Majstrovstvách Európy.

21-ročnú Slovenku delili od umiestnenia na pódiu len dve sekundy. Majsterkou Európy sa stala len 18-ročná Britka Zoe Bäckstedt.

Včera 11:06 Sepp Kuss: Ľudia v Amerike stále spomínajú na éru Armstronga. Bolo by dobré, keby sa tento obraz zmenil.

29-ročný Kuss sa stal po obrovskom úspechu na Vuelte prvým americkým víťazom pretekov Grand Tour po 12 rokoch.

Včera 10:36 Víťazný špeciál Cervelo S5 Seppa Kussa na Vuelta a España 2023 (detaily, špecifikácia).

Aj keď kľúčové horské etapy absolvoval na vrchárskom modeli Cervelo R5 s dvojprevodníkom, záverečnú etapu odjazdil na šprintérskom aero bicykli S5 s jednoprevodníkom, ktorý bol vyrobený špeciálne na pamiatku s označením „GC Kuss“.

19.09.2023 Giant predstavil nový vytrvalostný cestný bicykel Defy, ktorý je ľahší než jeho predchodca.

Podľa výrobcu má dizajn bicykla prispieť k vyššiemu pohodliu pri dlhých trasách, stúpaniach, ale aj rýchlej jazde.

Zavrieť reklamu