Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!
Novinky

Video: Ako Michael Kolář nahovoril Petra Sagana a ďalších na „najškaredšie tetovanie na internete“

Michael Kolář našiel "najškaredšie tetovanie na internete", ktoré si nechali vytetovať okrem Sagana aj Daniela Oss, Filippo Ganna a Fernando Gaviria.
Martin Sarvaš
 Video: Ako Michael Kolář nahovoril Petra Sagana a ďalších na „najškaredšie tetovanie na internete“

Peter Sagan má na svojom tele viacero tetovaní a v rozhovore na Tour de Frace 2023 pre Eurosport povedal spolu s tímovým kolegom Danielom Ossom a agentom Gabriele Uboldim príbeh o jednom špecifickom tetovaní.

Ide o tetovanie kaktusu, na ktoré nahovoril Michael Kolář nielen Petra Sagana a Daniela Ossa, ale aj Filippa Gannu a Fernanda Gaviriu.

Michael Kolář je bývalý profesionálny cyklista a tímový kolega Petra Sagana, s ktorým pretekal päť rokov v tímoch Bora-Hansgrohe a Tinkoff-Saxo.

„Boli sme u mňa v dome po tréningovom kempe v Calpe a bol tam s nami aj môj kamarát, ktorý je tatér. Michael Kolář, ktorý bol tiež s nami, našiel to najškaredšie tetovanie na internete. A to bol tento kaktus,“ opísal vtipnú príhodu Gabriele Uboldi.

Peter Sagan má okolo tetovania nápis: „Neboj sa. Nič nie je pod kontrolou.“

„Bolo nás tam viac – Daniel, Gaviria, Gabriele, Filippo Ganna. Ale ani neviem, čo to znamená. Žeby šťastie? Netuším. Kaktus je symbol ako rastlina, ktorá dokáže prežiť,“ povedal Sagan.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Laura Meseguer (@laura_meseguer)

Aktuality

Včera 15:56 Nová Merida One-Sixty FR kombinuje 180 mm zdvih s mullet kolesami.

Bicykel určený primárne na zábavu v bikeparku a na tých najdrsnejších enduro trailoch má odolné komponenty a priaznivý pomer cena/výkon.

Včera 13:01 Kvíz: Viete, čo robia v skutočnosti sponzori najväčších cyklistických tímov?

Ich mená poznáme všetci takmer naspamäť, ale viete, čo vlastne znamenajú a čomu sa venujú sponzori najväčších cyklistických tímov? Niektoré odpovede vás určite prekvapia a asi aj pobavia, keďže veľká väčšina sponzorov nemá s bicyklovým priemyslom nič spoločné.

Včera 12:02 Video: Elitní XC pretekári testovali cez víkend olympijskú trať v Paríži.

Sobota slúžila na zoznámenie sa s traťou a v nedeľu sa jazdci pustili do pretekania. Víkend mal organizátorom priniesť množstvo údajov a spätnú väzbu o trati a zázemí pretekov, ktoré bude počas olympiády čeliť náporu ľudí.

Včera 09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

Včera 09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Zavrieť reklamu