Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Cyklocomputer s GPS Polar M450

Novinka cyklopočítač novej generácie Polar M450 s integrovanými senzormi bol navrhnutý tak, podporoval všetky štýly jazdy a pomohol dosahovať vytýčené ciele.
Biker

Vďaka kompaktnému dizajnu a pokročilým funkciám, ktoré vychádzajú z Polar M400 a špičkového športtesteru Polar V800 si získa priazeň každého bikera.

Počas jazdy sledujte rýhlosť a smer využitím integrovaného a zrýchleného GPS. Vstavaný barometer zabezpečí presné informácie o dosiahnutej nadmorskej výške tj. stúpanie, klesanie a profil trate.

Meranie srdcového tepu je zabezpečené pomocou bluetooth prepojenia s hrudným snímačom tepu Polar H7 a priamo na displeji uvidíte okamžitú, priemernú, maximálnu hodnotu srdcového tepu.

Trénujte odteraz efektívnejšie spustením fitness a ortostatického testu, ktorý vám pomôže upresniť priebeh regenerácie po tréningu a určiť dobu návratu späť na trať. Všetky namerané údaje vyhodnocujte priamo na trati v mobilnej aplikácii Polar Flow (iOS, Android). Dostupné modely Polar M450 a M450 HR nájdete v internetovom obchode www.fitnessnaramky.sk

Aktuality

14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

10:56 Romain Bardet ukončí kariéru na ceste, ale predĺžil zmluvu s tímom DSM a chce sa sústrediť na gravelové preteky.

33-ročný Francúz chce skončiť s cestnou cyklistikou v lete 2025.

Včera 18:54 Arnaud De Lie porazil v súboji o belgický titul Jaspera Philipsena, Tima Merliera aj Wouta van Aerta.

„Je to neskutočné. Po klasikách som bol psychicky zlomený. Veľa som toho obetoval, aby som sa po lymskej borelióze vrátil,“ hovoril 22-ročný De Lie so slzami v očiach v cieli belgických majstrovstiev.

Zavrieť reklamu