Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

105

Aktuality

15:01 Myslel si, že sa mu pokazil merač výkonu. Len 22-ročný Belgičan vyhral poslednú etapu aj celkové hodnotenie UAE Tour.

Lennert Van Eetvelt zaútočil 1,8 km pred koncom siedmej etapy v rozhodujúcom stúpaní Jebel Hafeet a svoje sólo priviedol úspešne až do cieľa. Vďaka bonusovým sekundám za výhru a časovému náskou, ktorý sa mu podarilo získať, sa stal aj víťazom celkovej klasifikácie.

Včera 17:17 Jonas Vingegaard zaútočil 21 km pred cieľom a opäť suverénne zvíťazil na pretekoch O Gran Camiño.

Vingegaard zrýchlil z pelotónu v poslednom stúpaní Alto do Couso (4,5 km / 5,7 %), dobehol jazdcov z úniku, v zjazde sa zbavil aj posledného, Pabla Castrilla, a záverečných 12 km išiel až co cieľa osamote. Na druhom mieste skončil Carlos Canal, tretí finišoval Quentin Pacher.

Včera 16:51 Len 21-ročný talent Juan Ayuso vyhral francúzsku klasiku Faun-Ardèche.

Ayuso zvíťazil v záverečnom šprinte štvorice pretekárov, ktorá sa vytvorila po útoku Mattiasa Skjelmoseho v stúpaní Col de Saint Romain de Lerps (6,3 km / 7,6 %) 25 km pred cieľom. Na druhom mieste skončil Romain Grégoire a tretí finišoval Skjelmose pred Felixom Gallom.

Včera 16:27 Jan Tratnik prešprintoval Politta a stal sa prvým slovinským víťazom Omloop Het Nieuwsblad.

Nils Politt doslova dotiahol Tratnika na cieľovú rovinku po ich spoločnom úniku v záverečných deviatich kilometroch. Na treťom mieste skončil po šprinte skupiny prenasledovateľov Wout van Aert.

Včera 11:38 Sledujte naživo: Súboj Wouta van Aerta, Toma Pidcocka a ďalších na pretekoch Omloop Het Nieuwsblad.

Van Aert je najväčším favoritom, no bude mať proti sebe Pidcocka a viacero veľkých talentov ako mladý 21-ročný belgický talent Arnaud De Lie, šprintér Jasper Philipsen, Matej Mohorič či Julian Alaphilippe.

Zavrieť reklamu