Enduro je v posledných rokoch čoraz viac obľúbeným štýlom jazdenia. Vo svete aj v Európe už existuje niekoľko sérií pretekov v tejto disciplíne, ale lokality v ktorých sa konajú sú pre nás pomerne vzdialené. Ak si chcete takýto pretek vyskúšať máme pre vás tip - akciu Rychleby MTB Challenge.
Druhý ročník Rychleby MTB Challenge sa bude konať 2.-3. júna 2012 na Rychlebských stezkách (Černá Voda, ČR). Podobne ako minulý rok akcia zahŕňa dva samostatné preteky:
V sobotu 2. júna je na programe MTB maratón na trase s dĺžkou 60km a 20km.
V nedeľu 3. júna sa pokračuje pretekom Falcon Ultimate Enduro na 6km trati (klesanie 640m).
Viac informácií o Rychleby MTB Challenge nájdete na týchto stránkach.
Online registrácia na oba preteky bola spustená včera a ak vás akcia zaujala neváhajte ju využiť – počet štartujúcich bude totiž obmedzený!
Factor pripravil pre Tour de France Femmes dve limitované edície aero modelu One. Bicykle tímu Human Powered Health zdobia postavičky SpongeBob SquarePants a Patrick Star zobrazené netradične aj s ich anatómiou.
22-ročný Mexičan má za sebou životnú sezónu, počas ktorej vyhral troje etapové preteky a pri svojom debute na Tour de France obsadil celkové tretie miesto.
Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie