Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

DVOJBALENIE TRENIEK MEATFLY K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Full Zip návleky na nohy

Pre tých, ktorí pokračujú jazdiť v chladnom počasí, Endura priniesla novinku v podobe celorozopínacích návlekov na nohy. Vyrobené z Thermolite dutého vlákna tieto návleky ponúkajú super tepelnú ochranu a Teflononová vrstva na povrchu odpudzuje vodu. Zips po celej dĺžke je praktický a dovoľuje navliekanie a vyzliekanie bez toho, aby ste si si museli vyzuť tretry. Ak jazdíte cyklokros, počas rozohrievania si môžte hovieť v teplúčku až do štartu, keď rýchlo zvlečiete návleky a podáte ich zamrznutej manželke. Pro pretekoch ich znova jednoducho navlečiete. Reflexné prvky a silikonové lemovanie je samozrejmosťou.
Biker
Full Zip návleky na nohy

Ak radi jazdíte vo svojom obľúbenom teamovom oblečení, tieto návleky vám to dovolia aj v chladnom počasí.

 

Cena: 34,99 Eur

www.endurasport.com

Aktuality

Včera 17:10 Tadej Pogačar vyhral kráľovskú etapu Okolo Romandie a upevnil si vedenie v celkovom poradí.

Florian Lipowitz skončil druhý a Pablo Castrillo vybojoval tretie miesto takmer dve minúty za majstrom sveta.

Včera 15:52 Sina Frei využila tímovú prevahu Specialized a v Južnej Kórei vyhrala prvé preteky Svetového pohára v XCC.

Specialized nadviazal na taktiku, ktorú v minulej sezóne často používal v mužských pretekoch. V ženskom short tracku v MONA YongPyong z nej napokon najviac vyťažila Sina Frei.

Včera 15:20 Mathis Azzaro zvládol chaotické preteky a vyhral úvodné kolo Svetového pohára v short tracku.

Úvodný short track mužov priniesol neprehľadný priebeh a minimálne rozdiely medzi favoritmi. Azzaro napokon zvíťazil o jedinú sekundu pred Avondettom.

Včera 14:41 Vali Höll pokračuje v dominancii aj v roku 2026. Sezónu Svetového pohára otvorila víťazstvom v Južnej Kórei.

Rakúska pretekárka zvíťazila na nezvyčajnej trati v MONA YongPyong napriek tomu, že si na sypkom povrchu nevšimla defekt.

Včera 14:10 Asa Vermette pri premiére v kategórii Elite vyhral úvodné kolo Svetového pohára v zjazde.

Svetový pohár sa po 25 rokoch vrátil do Ázie a hneď na úvod priniesol nečakaného víťaza. Mladý Američan zvládol tlak posledného štartujúceho jazdca a na trati v MONA YongPyong porazil Loïca Bruniho aj Amauryho Pierrona.

Zavrieť reklamu