Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S OFICIÁLNYM TRIČKOM BIRELL BIKEFEST IBA ZA 34,90€!
Inzercia

Navigácia TomTom GO Camper Max je určená pre karavany a na miesto vás dostane naozaj pohodlne

TomTom GO Camper Max plánuje cestu na základe rozmerov vášho vozidla. Takisto si viete vybrať aj variantu trasy, ktorá ponúka krajšie výhľady alebo vďaka nej spoznáte okolie destinácie.
Matúš Bušík
Navigácia TomTom GO Camper Max je určená pre karavany a na miesto vás dostane naozaj pohodlne

TomTom GO Camper Max je najkomplexnejší navigačný produkt GPS (Global Positioning System) určený pre vodičov s karavanom, alebo autom.

GO Camper Max sa môže pochváliť veľkou, jasnou, čistou 7″ HD (High Definition) obrazovkou a rýchlejším procesorom než kedykoľvek predtým.

TomTom GO Camper Max je užívateľsky prívetivý spoločník nabitý funkciami pre každého, kto riadi obytný automobil, karavan alebo auto.

Funkcia trasovania karavanu zohľadňuje veľkosť a hmotnosť vozidla pri výpočte trasy a zabezpečuje, že vodič nebude navigovaný cez neprejazdné miesta, ako sú úzke uličky a cesty s nízkymi mostami.

Ďalším aspektom, ktorý pomáha zvyšovať bezpečnosť vodiča, je prehľadná 7-palcová HD obrazovka.

Výrazná úroveň detailov obrazovky – dokonca aj pri priamom slnečnom svetle – umožňuje vodičovi rýchlo zistiť, čo sa deje na ceste.

Zvyšovanie bezpečnosti jazdy je našou prioritou, ale GO Camper Max ponúka viac než len to. Zariadenie je dodávané s predinštalovanou databázou obsahujúcou tisíce bodov záujmu týkajúcich sa karavanov v Európe, ktoré vodičovi poskytujú ďalšie užitočné informácie, ako sú napríklad kempy.

Funkcia, ktorá debutuje na trhu s karavanmi, je scénické smerovanie. Kedykoľvek používateľ uprednostňuje zábavu pred rýchlou jazdou, táto funkcia mu umožňuje vybrať si scenériu a kopcovitosť akejkoľvek trasy.

Je to preto, aby ste sa vyhli nudným diaľniciam a vybrali si zábavnejšie, kľukaté trasy. Táto funkcia je ideálna pre tých, ktorí dorazili do svojej dovolenkovej destinácie a chcú preskúmať svoje okolie viac.

Ďalšou užitočnou funkciou, ktorú GO Camper Max má, sú živé informácie o cene paliva. Táto funkcia umožňuje používateľovi vidieť všetky informácie o cenách pohonných hmôt v okolí alebo pozdĺž trasy, čo mu umožňuje porovnať náklady medzi rôznymi stanicami a rozhodnúť sa, ktorá zastávka je pre neho najlepšia.

Je známe, že kemperi spotrebúvajú viac paliva ako bežné autá a s prebiehajúcou benzínovou krízou je táto funkcia pre toto publikum ešte relevantnejšia.

Stále viac ľudí znovu objavuje radosť, ktorú môže priniesť cestovanie karavanom alebo obytným autom. Tento rast bol poháňaný pandémiou a jeho popularita len rastie.

V dôsledku toho sa zvyšuje dopyt po satelitnej navigácii karavanu. Zariadenie TomTom GO Camper Max je vybavené najlepšou navigáciou vo svojej triede a obsahuje najaktuálnejšie mapy sveta, aké satelitná navigácia ponúka.

Mapy nikdy nebudú staršie ako týždeň a aktualizujú sa až 3x rýchlejšie* cez Wi-Fi®. Vďaka novému procesoru a väčšiemu pamäťovému priestoru je táto satelitná navigácia neuveriteľne rýchla.

Vodiči môžu pripojiť svoj telefón k zariadeniu TomTom GO Camper Max prostredníctvom bezdrôtového pripojenia Bluetooth® a získať prístup k aktuálnym dopravným informáciám TomTom a prémiovým službám v reálnom čase**.

Patria sem upozornenia na rýchlostné radary, informácie o cenách paliva, informácie o počasí a miesta záujmu a dostupnosť nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá.

TomTom GO Camper Max je k dispozícii vo vybraných obchodoch (Alza , Nay ,Datart , Mall atd.) , ako aj na TomTom.com za 399 EUR – vrátane DPH.

Wi-Fi je registrovaná ochranná známka združenia Wi-Fi® Alliance® * Mapy sa aktualizujú až 3x rýchlejšie* ako predchádzajúca generácia TomTom

** TomTom GO Camper Max sa dodáva s 1-ročnou skúšobnou verziou služieb TomTom Live Services (upozornenia na rýchlostné kamery, informácie o cenách paliva, informácie o počasí a zaujímavé a dostupné nabíjacie body pre elektrické vozidlá), vodiči môžu po skončení skúšobnej verzie prejsť na predplatné.

Zoznam kompletných funkcií TomTom GO Camper Max

 • Špecifické trasovanie  s ohľadom na rozmery a váhu karavanu
 • Predinštalované body záujmu karavanu
 • TomTom Traffic – „Live“ informácie o premávke na cestách a dopravných nehodách
 • NOVÁ krištáľovo čistá 7″ HD obrazovka
 • NOVÉ scénické smerovanie
 • NOVINKA 3x rýchlejšia aktualizácia máp prostredníctvom vstavanej WiFi*
 • NOVÉ Najaktuálnejšie mapy sveta TomTom
 • NOVÉ 1-ročné informácie o aktuálnych cenách paliva
 • 1-ročné rýchlostné radary naživo
 • NOVÁ 4× rýchlejšia a plynulejšia odozva*
 • NOVÝ 1-ročný index počasia naživo
 • NOVÉ navádzanie do jazdného pruhu
 • NOVÉ varovanie pred nízkoemisnými zónami
 • Hlasové ovládanie

Aktuality

Včera 12:14 Na bicykli za pôžitkami v Rakúsku: Cyklocesta pri rieke Inn – 520 kilometrov v srdci Álp.

Cyklocesta vedie zo St. Moritzu cez Innsbruck do Passau krížom cez Alpy po prúde rieky Inn.

Včera 11:13 Ako vyzerá trasa na Critérium du Dauphiné 2023? (detaily etáp, profily, dĺžka, prevýšenie).

V poslednej skúške pred Tour de France čakajú pretekárov na Critérium du Dauphiné štyri kopcovité etapy, jedna individuálna časovka a končí sa tromi horskými etapami.

Včera 10:00 Tím Lotto Dstny po sezóne 2023 končí s bicyklami Ridley.

„Ridley trochu zaostáva v oblasti inovácií,“ uvádza belgický tím, ktorý hľadá iného výrobcu bicyklov ako sponzora pre rok 2024. (Wielerflits)

Včera 09:32 Primož Roglič by sa mohol stretnúť s Evenepoelom už na pretekoch Okolo Švajčiarska.

Roglič ani Evenepoel zatiaľ stopercentne nepotvrdili štart na švajčiarskych 8-dňových pretekoch, ale keďže ani jeden z nich neplánuje ísť na Tour de France, je to dosť pravdepodobné.

31.05.2023 Birell Bikefest 2023: 10 vecí, ktoré si nesmiete zabudnúť.

Do začiatku Birell BikeFestu 2023 zostáva už iba zopár hodín. Prečítajte si zoznam tých najpotrebnejších vecí, ktoré by vám v Kálnici nemali chýbať.

Zavrieť reklamu