Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S OFICIÁLNYM TRIČKOM BIRELL BIKEFEST IBA ZA 34,90€!
Inzercia

Aerodynamický sedan Hyundai IONIQ 6 inšpiruje k novým zážitkom

Štýlový elektrický sedan Hyundai IONIQ 6 dorazil na Slovensko. Jeho cena začína na 46 490 eurách a hrdí sa elegantným aerodynamickým dizajnom, mimoriadnou efektivitou a technológiami, ktoré ocenia aj najnáročnejší zákazníci.
Matúš Bušík
Aerodynamický sedan Hyundai IONIQ 6 inšpiruje k novým zážitkom

Dizajn, ktorý inšpiruje

Prebuďte svoj svet. To je slogan, ktorým Hyundai uvádza na trh svoju najväčšiu tohtoročnú elektrickú novinku, elegantný sedan IONIQ 6.

Ide o v poradí druhý model z radu IONIQ, novej línie čisto elektrických vozidiel značky Hyundai, ktorej éru odštartoval na celom svete oceňovaný IONIQ 5.

Kým IONIQ 5 si získal slávu a uznanie pre svoj retrofuturistický dizajn s ostrými hranami, IONIQ 6 je štýlovým sedanom s aerodynamickými líniami a športovým nádychom.

Efektivita na prvom mieste

IONIQ 6 s nadčasovou estetikou streamlinera sa môže pochváliť mimoriadne nízkym koeficientom odporu iba 0,21!

Vďaka dokonale aerodynamickej siluete a viacerým funkčným prvkom ponúka toto neprehliadnuteľné vozidlo s dĺžkou vyše 4,8 metra spotrebu už od 14 kWh/100 km.

S väčšou batériou s kapacitou 77,4 kWh dosahuje IONIQ 6 dojazd až do 614 kilometrov na jedno nabitie.

Špičkové parametre ešte zvýrazňuje 800 voltová architektúra, ktorá umožňuje jeho ultrarýchle nabíjanie. Na 351 kilometrov jazdy postačí len 15 minút nabíjania na dostatočne výkonnej nabíjačke.

Zameraný na človeka

Interiér IONIQ-u 6 je plne zameraný na človeka. Priestranný, pohodlný, inšpiratívny. Špeciálne relaxačné sedadlá v prednom rade či atraktívne dvojfarebné ambientné podsvietenie, ktoré je citlivé na rýchlosť jazdy auta, vytvárajú osobný priestor, plný praktických funkcií a udržateľných materiálov.

Bezpečnosť posádky je prioritou, o ktorú sa stará plejáda najmodernejších bezpečnostných systémov a asistentov.

Nie je preto prekvapením, že IONIQ 6 dostal od organizácie Euro NCAP plných 5 hviezdičiek za bezpečnosť a získal ocenenie pre najbezpečnejšie vozidlo vo svojej triede „Best in Class“!

Technologicky vyspelý

Technologickí nadšenci uvítajú digitálne spätné zrkadlá, ktoré sú za príplatok dostupné v najvyššej verzii výbavy Premium.

Prakticky orientovaní zákazníci zasa ocenia inovatívnu funkciu Vehicle-to-Load (V2L), ktorá robí z auta doslova pojazdný zdroj energie so schopnosťou napájania elektrických zariadení s príkonom až do 3,6 kW!

IONIQ už od 46 490 EUR

Elektrický streamliner IONIQ 6 s cenou od 46 490 € s DPH je v ponuke v 7 rôznych konfiguráciách z pohľadu kapacity batérie (53 kWh a 77,4 kWh), pohonu náprav (4×2 a 4×4) a úrovne výbavy (Family, Style, Premium).

Cenovú ponuku môžu záujemcovia získať prostredníctvom online konfigurátora na webe www.hyundai.sk a u všetkých autorizovaných predajcov Hyundai.

Ak sa vám IONIQ 6 páči a radi by ste si ho vyskúšali, objednajte sa na bezplatnú testovaciu jazdu. Ten zážitok stojí za to.

Aktuality

Včera 12:14 Na bicykli za pôžitkami v Rakúsku: Cyklocesta pri rieke Inn – 520 kilometrov v srdci Álp.

Cyklocesta vedie zo St. Moritzu cez Innsbruck do Passau krížom cez Alpy po prúde rieky Inn.

Včera 11:13 Ako vyzerá trasa na Critérium du Dauphiné 2023? (detaily etáp, profily, dĺžka, prevýšenie).

V poslednej skúške pred Tour de France čakajú pretekárov na Critérium du Dauphiné štyri kopcovité etapy, jedna individuálna časovka a končí sa tromi horskými etapami.

Včera 10:00 Tím Lotto Dstny po sezóne 2023 končí s bicyklami Ridley.

„Ridley trochu zaostáva v oblasti inovácií,“ uvádza belgický tím, ktorý hľadá iného výrobcu bicyklov ako sponzora pre rok 2024. (Wielerflits)

Včera 09:32 Primož Roglič by sa mohol stretnúť s Evenepoelom už na pretekoch Okolo Švajčiarska.

Roglič ani Evenepoel zatiaľ stopercentne nepotvrdili štart na švajčiarskych 8-dňových pretekoch, ale keďže ani jeden z nich neplánuje ísť na Tour de France, je to dosť pravdepodobné.

31.05.2023 Birell Bikefest 2023: 10 vecí, ktoré si nesmiete zabudnúť.

Do začiatku Birell BikeFestu 2023 zostáva už iba zopár hodín. Prečítajte si zoznam tých najpotrebnejších vecí, ktoré by vám v Kálnici nemali chýbať.

Zavrieť reklamu