Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Castelli predstavuje Idro Jacket

Castelli a W.L Gore predstavujú novú produktovú technológiu, ktorá prináša bezprecedentnú úroveň trvalej ochrany pred dažďom v podobe najľahšej a najkompaktnejšej Gore-Tex bundy vôbec.
Biker

Nové produkty „GORE-TEX ® Active s povrchom, ktorý permanentne „dýcha“ je inovatívna konštrukcia tkaniny, ktorá eliminuje textílie na jej vonkajší povrch. Výsledkom je dvoj-vrstvová textília, ktorá má nižšiu hmotnosť a z vonkajšej strany neabsorbuje vlhkosť. Voda odtečie preč a vy zostanete v suchu. Naviac, túto bundu zbalíte do takých kompaktných rozmerov, ktoré dovtedajšie technológie neumožňovali.


Castelli prináša túo novú technológiu pre cyklistov hľadajúcich maximálny výkon. Castelli Idro Jacket váži iba 149 gramov a vo všetkých veľkostiach sa dá zložiť tak, aby sa zmestil do vrecka na drese. Akonáhle sa spustí dážď máte plnohodnotnú (garantovanú) Gore-Tex ochranu, ktorá vás udrží v suchu.

Idro jacket bol navrhnutý s dôrazom na nízku hmotnosť a minimálny objem, takže má minimalistickú konštrukciu. Samozrejme, nezabudlo sa ani na bezpečnosť, ktorú zabezpečujú reflexné prvky. Vrecká sú uzavreté zipsami. Bunda má anatomický strih, ktorý je optimalizovaný pre jazdeckú pozíciu, takže vám nebude viať vo vetre a zbytočne vás spomaľovať.

Bunda Castelli Idro bola vyvinutá ako pre cestárov, tak big mountain jazdcov, ktorých stretne náhla búrka v horách, a ktorí vyžadujú maximálnu možnú ochranu.
Castelli Idro dostenete u svojho dovozcu značky Castell –
www.skprofibike.sk

Idro jacket bude k dispozícii na jar 2016.


Aktuality

11:39 Video: Mechanik skladá ružový špeciál Colnago V4Rs pre víťaza Giro d’Italia Tadeja Pogačara.

Okrem dvoch časoviek strávil Pogačar všetky etapy na bicykli Colnago V4Rs, ktorý mu v posledných dvoch etapách prispôsobili ružovým dizajnom rámu, aby ladil s ružovým dresom víťaza Gira.

11:31 Víťazný bicykel Giro d’Italia 2024: Colnago V4Rs Tadeja Pogačara s extrémne krátkymi kľukami.

Pozrite si detaily a špecifikáciu bicykla Colnago V4Rs Tadeja Pogačara, ktorý mu pomohol k víťazstvu Giro d’Italia.

10:36 Tadej Pogačar vyhral Giro d’Italia najväčším rozdielom od roku 1965.

Za posledných 59 rokov nedokázal vyhrať Giro d’Italia nikto takým suverénnym spôsobom ako Tadej Pogačar v roku 2024.

09:48 Birell BikeFest 2024: Ako sa dostať na BikeFest autom, špeciálne BikeFest taxi & harmonogram kyvadlovej dopravy.

Chystáte sa do Kálnice na Birell BikeFest 2024? Takto sa tam dostanete!

09:34 Viktória Chladoňová dosiahla obrovský úspech a vyhrala preteky Svetového pohára XCO v Novom Měste na Moravě.

Len 17-ročná Slovenka prišla do cieľa s 52-sekundovým náskokom pred Kanaďankou Rafaelle Carrier a tretia skončila slovinská pretekárka Tereza Serkezi.

Zavrieť reklamu