Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Castelli predstavuje Idro Jacket

Castelli a W.L Gore predstavujú novú produktovú technológiu, ktorá prináša bezprecedentnú úroveň trvalej ochrany pred dažďom v podobe najľahšej a najkompaktnejšej Gore-Tex bundy vôbec.
Biker

Nové produkty „GORE-TEX ® Active s povrchom, ktorý permanentne „dýcha“ je inovatívna konštrukcia tkaniny, ktorá eliminuje textílie na jej vonkajší povrch. Výsledkom je dvoj-vrstvová textília, ktorá má nižšiu hmotnosť a z vonkajšej strany neabsorbuje vlhkosť. Voda odtečie preč a vy zostanete v suchu. Naviac, túto bundu zbalíte do takých kompaktných rozmerov, ktoré dovtedajšie technológie neumožňovali.


Castelli prináša túo novú technológiu pre cyklistov hľadajúcich maximálny výkon. Castelli Idro Jacket váži iba 149 gramov a vo všetkých veľkostiach sa dá zložiť tak, aby sa zmestil do vrecka na drese. Akonáhle sa spustí dážď máte plnohodnotnú (garantovanú) Gore-Tex ochranu, ktorá vás udrží v suchu.

Idro jacket bol navrhnutý s dôrazom na nízku hmotnosť a minimálny objem, takže má minimalistickú konštrukciu. Samozrejme, nezabudlo sa ani na bezpečnosť, ktorú zabezpečujú reflexné prvky. Vrecká sú uzavreté zipsami. Bunda má anatomický strih, ktorý je optimalizovaný pre jazdeckú pozíciu, takže vám nebude viať vo vetre a zbytočne vás spomaľovať.

Bunda Castelli Idro bola vyvinutá ako pre cestárov, tak big mountain jazdcov, ktorých stretne náhla búrka v horách, a ktorí vyžadujú maximálnu možnú ochranu.
Castelli Idro dostenete u svojho dovozcu značky Castell –
www.skprofibike.sk

Idro jacket bude k dispozícii na jar 2016.


Aktuality

Včera 15:56 Nová Merida One-Sixty FR kombinuje 180 mm zdvih s mullet kolesami.

Bicykel určený primárne na zábavu v bikeparku a na tých najdrsnejších enduro trailoch má odolné komponenty a priaznivý pomer cena/výkon.

Včera 13:01 Kvíz: Viete, čo robia v skutočnosti sponzori najväčších cyklistických tímov?

Ich mená poznáme všetci takmer naspamäť, ale viete, čo vlastne znamenajú a čomu sa venujú sponzori najväčších cyklistických tímov? Niektoré odpovede vás určite prekvapia a asi aj pobavia, keďže veľká väčšina sponzorov nemá s bicyklovým priemyslom nič spoločné.

Včera 12:02 Video: Elitní XC pretekári testovali cez víkend olympijskú trať v Paríži.

Sobota slúžila na zoznámenie sa s traťou a v nedeľu sa jazdci pustili do pretekania. Víkend mal organizátorom priniesť množstvo údajov a spätnú väzbu o trati a zázemí pretekov, ktoré bude počas olympiády čeliť náporu ľudí.

Včera 09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

Včera 09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Zavrieť reklamu