Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Zabudnite na GoPro a točte revolučné 360-stupňové akčné videá s kamerou

Akčné kamery sú stále obrovským hitom a svojich fanúšikov si už našli mimo vôd milovníkov adrenalínových športov.
Biker

Jednu z nemála takýchto kamier je možné nájsť vo veľa domácnostiach. Avšak čo tak pridať trošku extravagancie do vašich videí? Zabudnite na otrepaný efekt tzv. rybieho oka a nechajte vašich divákov sledovať všetko, čo sa deje vo vašom bezprostrednom okolí. Točte 360-stupňové videá s kamerou 360fly!

Ako je to možné? Jednoducho! 360fly je kompaktná kamera s guľovým telom s priemerom len 61mm, ktorá umožňuje celokruhové snímanie videa v rozsahu 360° horizontálne a 240° vertikálne pri rozlíšení 720p, čím drtí akúkoľvek konkurenciu.

Kamera je pritom sama o sebe (bez puzdra) vodotesná do hĺbky 35 metrov (IP67), konštrukcia je odolná proti nárazom (pád z 1,5 metra) a telo je prachotesné. Zároveň ide o jednu z najľahších kamier na trhu, keďže váži len 138 gramov. A keďže 360fly je ako stvorená pre extrémne podmienky, nevadia jej ani teplotné výkyvy od -20 po +40 stupňov Celzia.

Záznam celého vášho okolia prebieha cez objektív s clonou f/2.8 spolu s CMOS snímačom, ktorý je schopný zaznamenať video v rozlíšení 1504 x 1504 pixelov pri 30 obrázkoch za sekundu a fotografie o veľkosti 9 Mpix. Samozrejme nechýba ani trojosý gyroskop, akcelerometre a stabilizácia obrazu.

Všetko sa zaznamenáva na internú 32 GB pamäť, takže nie je potrebné dokupovať žiadne ďalšie pamäťové karty. Ovládanie kamery a úprava videa prebieha prostredníctvom aplikácie pre iOS alebo Android.

No a keďže sme v 21. storočí, kamera 360fly je kompatibilná aj s VR (Virtual Reality) okuliarmi ako Google Cardboard či iné, vďaka čomu si svoje 360-stupňové videá pozriete aj v prostredí virtuálnej reality. No a ak náhodou doma disponujete konkurenčnou GoPro a práve sme vás presvedčili, že je čas na výmenu, kameru kľudne predajte, avšak príslušenstvo si pokojne nechajte. 360fly je totiž plne kompatibilná s väčšinou príslušenstva k akčným kamerám ako napr. GoPro či iné.

A čo cena? Kameru 360fly hľadajte v poriadnych slovenských obchodoch za bezkonkurenčných 499 eur s DPH. Viac informácií sa dozviete na webe www.360fly.sk alebo na Facebooku 360fly Slovensko.

Aktuality

09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Včera 17:15 Janka Keseg Števková a Jakub Jenčuš vyhrali najdlhšiu 80 km trať v rámci Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón (výsledky+galéria).

Predposledný septembrový víkend bola Bratislava dejiskom jedného z najpopulárnejších slovenských MTB maratónov.

Včera 15:07 Simona Kuchyňková vyhrala posledné kolo Českej Enduroséria a stala sa jej celkovou víťazkou.

Česká Enduroserie mala cez víkend na programe svoje posledné kolo v roku 2023 a to aj so slovenskou účasťou.

Včera 11:27 Wout van Aert má zmiešané pocity po zisku trinásteho striebra na majstrovstvách.

29-ročný Belgičan skončil počas svojej kariéry už 13-krát na druhom mieste na svetovom resp. európskom šampionáte i olympiáde. Tento rok získal striebro na majstrovstvách sveta v cyklokrose aj v cestnej cyklistike, pričom v oboch prípadoch ho predbehol Mathieu van der Poel.

Zavrieť reklamu