Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Bikefest 2016

Na plné obrátkyVianoce a silvestrovské oslavy sú už dávno za nami a my tvrdo makáme na 6. ročníku Bikefestu, ktorý sa uskutoční tradične v Dema Bikepark Kálnica, posledný májový víkend. Tento rok 27. – 29. 5. 2016.
Biker

Sadni na svoj vysnívaný bike

Ako každý rok budú pre Vás pripravené bicykle na testovanie od najväčších značiek na svetovom trhu, cez stále rastúce domáce s nadupanými mašinami, po značky s priamym predajom, ktoré nie je možné si vyskúšať v kamenných obchodoch.

Každým rokom zvyšujeme počet vystavovateľov a testovacích bicyklov. Na 5. ročníku sme pokorili hranicu 4 stovky bikov. Bolo ich presne 413 a ideme ďalej. Mohli ste ich nájsť v stánkoch 52-och vystavovateľov.

Chuť vítazstva

Spoločne s partnermi sme v roku 2015 prichystali 11 pretekov v rôznych kategóriách. Toto číslo sa vzhľadom na „iba“ trojdňový Bikefest bude prekonávať ťažko, ale výzva nafúknuť priestor areálu a predĺžiť 60 minutové hodiny je veľká.

Iba na Bikefeste!

Prvý krát na Slovensku ste na Bikefeste 2015 mohli vidieť zastávku FMB World Tour. Slopestyle s prívlastkom bronzový, bol zaradený do tejto svetovej série, čo sa minimálne zopakuje. Trať bude predĺžená a bude na nej viac prekážok.

Tešiť sa určite môžete na pumptracky, downhill, maratón, dual slalom, výšľap, minuloročnú novinku XC eliminátor a stále populárnejšie enduro, kde bola rekordná účasť v rámci územia Slovenska a Čiech.

Formujeme budúcnosť

Detská bike zóna znova namotá mladé nádeje a ukáže im krásy dvojkolesovej zábavy.

Vyspíš sa v pondelok

Po zotmení a večierke najmladších zábava nekončí. Každú noc hudba do rána. Ak máte návrhy, aký druh zábavy, hudby by ste chceli, napíš do komentu. Ku stále hromadiacim sa nápadom, ktoré v redakcií zaznievajú, sa radi inšpirujeme. Veď robíme to pre Vás!

Stay tuned. A trénuj! 🙂

videjko z BF 2015 tu, fotečky tu

Aktuality

Včera 16:37 Nový Specialized Crux DSW je s hmotnosťou pod 1,4 kg „najľahší gravelový zliatinový rám na trhu“.

Rámová sada spolu s vidlicou váži tesne pod 2 kg a má rovnakú geometriu ako karbónový Crux. V kompletnej výbave váži 9,37 kg a stojí 2 700 eur.

Včera 15:41 Simon Yates po 11 rokoch končí v Jayco AlUla a má podpísať zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Yatesovi, ktorý sa stal profesionálom v tíme ako Orica GreenEDGE v roku 2014, vyprší zmluva na konci tejto sezóny. Austrálsky jazdec Ben O’Connor je údajne pripravený pripojiť sa k Jaycu a nahradiť Yatesa ako lídra pre GC na etapových pretekoch. (La Gazzetta dello Sport)

Včera 15:29 Victor Campenaerts má podpísať trojročnú zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Campenaerts strávil v tomto tíme dva roky (2015, 2016), keď ešte fungoval pod názvom LottoNL-Jumbo. Jeho odchod zo súčasného Lotto Dstny je tiež dôsledkom obáv o nedostatok financií v belgickom tíme.

Včera 15:11 Giulio Ciccone je chorý a Tao Geoghegan Hart mal pozitívny test na COVID-19 pred štartom na Tour de France.

Jazdci tímu Lidl-Trek kvôli chorobe vynechajú dôležitý tréning v posledných týždňoch pred Tour, čo by mohlo výrazne ovplyvniť ich nádeje a ambície na celkové hodnotenie. (Cyclingnews)

Včera 14:59 Tour de France 2026 sa bude štartovať v Barcelone.

Organizátori Tour de France potvrdili dlhodobé špekulácie, že Grand Départ 2026 sa bude konať v Barcelone, pričom preteky budú v meste prítomné po dobu troch dní. (LeTour)

Zavrieť reklamu