Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Bikefest 2016

Na plné obrátkyVianoce a silvestrovské oslavy sú už dávno za nami a my tvrdo makáme na 6. ročníku Bikefestu, ktorý sa uskutoční tradične v Dema Bikepark Kálnica, posledný májový víkend. Tento rok 27. – 29. 5. 2016.
Biker

Sadni na svoj vysnívaný bike

Ako každý rok budú pre Vás pripravené bicykle na testovanie od najväčších značiek na svetovom trhu, cez stále rastúce domáce s nadupanými mašinami, po značky s priamym predajom, ktoré nie je možné si vyskúšať v kamenných obchodoch.

Každým rokom zvyšujeme počet vystavovateľov a testovacích bicyklov. Na 5. ročníku sme pokorili hranicu 4 stovky bikov. Bolo ich presne 413 a ideme ďalej. Mohli ste ich nájsť v stánkoch 52-och vystavovateľov.

Chuť vítazstva

Spoločne s partnermi sme v roku 2015 prichystali 11 pretekov v rôznych kategóriách. Toto číslo sa vzhľadom na „iba“ trojdňový Bikefest bude prekonávať ťažko, ale výzva nafúknuť priestor areálu a predĺžiť 60 minutové hodiny je veľká.

Iba na Bikefeste!

Prvý krát na Slovensku ste na Bikefeste 2015 mohli vidieť zastávku FMB World Tour. Slopestyle s prívlastkom bronzový, bol zaradený do tejto svetovej série, čo sa minimálne zopakuje. Trať bude predĺžená a bude na nej viac prekážok.

Tešiť sa určite môžete na pumptracky, downhill, maratón, dual slalom, výšľap, minuloročnú novinku XC eliminátor a stále populárnejšie enduro, kde bola rekordná účasť v rámci územia Slovenska a Čiech.

Formujeme budúcnosť

Detská bike zóna znova namotá mladé nádeje a ukáže im krásy dvojkolesovej zábavy.

Vyspíš sa v pondelok

Po zotmení a večierke najmladších zábava nekončí. Každú noc hudba do rána. Ak máte návrhy, aký druh zábavy, hudby by ste chceli, napíš do komentu. Ku stále hromadiacim sa nápadom, ktoré v redakcií zaznievajú, sa radi inšpirujeme. Veď robíme to pre Vás!

Stay tuned. A trénuj! 🙂

videjko z BF 2015 tu, fotečky tu

Aktuality

Včera 15:56 Nová Merida One-Sixty FR kombinuje 180 mm zdvih s mullet kolesami.

Bicykel určený primárne na zábavu v bikeparku a na tých najdrsnejších enduro trailoch má odolné komponenty a priaznivý pomer cena/výkon.

Včera 13:01 Kvíz: Viete, čo robia v skutočnosti sponzori najväčších cyklistických tímov?

Ich mená poznáme všetci takmer naspamäť, ale viete, čo vlastne znamenajú a čomu sa venujú sponzori najväčších cyklistických tímov? Niektoré odpovede vás určite prekvapia a asi aj pobavia, keďže veľká väčšina sponzorov nemá s bicyklovým priemyslom nič spoločné.

Včera 12:02 Video: Elitní XC pretekári testovali cez víkend olympijskú trať v Paríži.

Sobota slúžila na zoznámenie sa s traťou a v nedeľu sa jazdci pustili do pretekania. Víkend mal organizátorom priniesť množstvo údajov a spätnú väzbu o trati a zázemí pretekov, ktoré bude počas olympiády čeliť náporu ľudí.

Včera 09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

Včera 09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Zavrieť reklamu