Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Ideme si bikové hudobné klipy

Zahraj nám a vyhraj predplatné Biker na 1 rok.
Biker
Ideme si bikové hudobné klipy

Dobrý klip k dobrej pesničke vie vždy potešiť. Dnes nás pobavili klipy s bikami a zapáčilo sa nám to. Aj keď babské natriasajúce sa zadky sú TOP téma, tak na biky sa dá s nadšením pozerať tiež :)).

Postni do komentu link s Tvojím obľúbeným klipom, kde sa bike objaví aspoň na 30 sekúnd a podeľ sa s ostatnými. Koment s najväčším počtom likov získa predplatné Biker na rok 2016. Súťaž vyhodnotíme v nedeľu 24.1. o 21:00.

My vyberáme tri z rôznych období a rôznych štýlov. Ako prvé tu máme Eminema a Skylar Grey – pozná asi väčšina,

na druhé miesto vyberáme gitarových Nórov Oslo Ess

a nakoniec osemdesiatky na farebných BMX-kách s klávesami ako pán Michal D.

A jeden bonus, ktorý spája spomínané dve krásne témy :))

Enjoy and post!!

Aktuality

20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu