Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

MULTIKĽÚČ K DVOJROČNéMU PREDPLATNĚMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 39,80€!
Novinky

Tím Trek-Segafredo ukázal nové dresy pre sezónu 2023

Pozrite si, v akých dresoch budú pretekať Mads Pedersen a Elisa Balsamo v roku 2023.
Martin Sarvaš
 Tím Trek-Segafredo ukázal nové dresy pre sezónu 2023

Dresy tímu Trek-Segafredo pre sezónu 2023

Tím Trek-Segafredo nový dizajn oblečenia pre zimné kempy a preteky v sezóne 2023. Už druhý rok po sebe budú mužské a ženské tímy zdieľať podobný dizajn so súpravami vyrobenými spoločnosťou Santini.

Výrazný červený pásik pre značku Trek na bielom pozadí zostáva určujúcim dizajnom pre prednú časť pánskych dresov, pričom tento rok pridáva na rukávoch červenú farbu v aero-prúžkovom vzore.

Predná časť dámskych dresov sa zmenila na tmavomodrý pás so svetlomodrými aero-prúžkovanými rukávmi.

Oba dresy majú výrazné logo Segafredo umiestnené pod každým horizontálnym pásom na prednej časti hrudníka, zatiaľ čo horizontálne panely, ktoré sa tiahnu spod rukávov až po pás, zostávajú biele s logami Trek.

Pre zadnú stranu oboch dresov bol predstavený nový dizajn, ktorý ako hlavnú farbu používa tmavomodrú farbu na vytvorenie vzoru malých šachovnicových a pruhovaných blokov.

Pre mužov je sekundárna farba červená v motíve, ktorá korešponduje s výrazným červeným pásom Trek cez ramená. Pre ženy pokračuje svetlomodrá ako sekundárna farba vo vzore s tmavomodrým pásom Trek cez ramená.

Aktuality

08.12.2023 Shimano prešetruje moderné otroctvo u jedného zo svojich dodávateľov v Malajzii.

Spoločnosť Shimano uviedla, že na základe správy britského denníku Telegraph vyšetruje, že jeden z jej dodávateľov v Malajzii uplatňuje na svojich zamestnancov princípy, ktoré sú „podobné modernému otroctvu“.

08.12.2023 Wout van Aert zajtra odštartuje cyklokrosovú sezónu na pretekoch Exact Cross v Essene.

29-ročný Belgičan absolvuje svoje prvé preteky na cyklokrosovom bicykli v sezóne 2023/24 a na štarte bude najväčším favoritom, keďže väčšina cyklokrosovej elity sa bude pripravovať na nedeľné preteky Svetového pohára vo Val di Sole.

08.12.2023 Maciej Bodnar bol celú kariéru po boku Sagana. Bol jedným z najväčších tichých hrdinov pelotónu, hovorí Peter Sagan.

38-ročný poľský špecialista na časovky a verný domestik Petra Sagana oznámil, že po 17 rokoch končí s profesionálnou cyklistikou.

08.12.2023 Video: Jeden z najrýchlejších zjazdárov sveta Finn Iles si užíva jazdenie mimo sezóny.

Žiadny plán, žiadne merané jazdy, žiadny tlak v deň pretekov… Mimo sezóny si pretekár potrebuje oddýchnuť. To však neplatí, ak ste Finn Iles! Lokál z Whistleru si vyhrnul rukávy, dal dokopy štáb a odcestoval do rezortu Sun Peaks, kde vytvorili a natočili skutočné majstrovské dielo. Užite si to!

08.12.2023 Poznáme termíny iXS European Downhill Cup.

Seriál pretekov Európskeho pohára v zjazde iXS European Downhill Cup sa teší čoraz väčšej popularite. Nás nesmierne teší, že celkovým víťazom seriálu sa v uplynulom ročníku stal Adam Rojček a veríme, že na tieto úspechy nadviaže aj v nasledujúcej sezóne.

Zavrieť reklamu