Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Like a Share pre vášho favorita! Máte poslednú možnosť ho dostať na vernisáž!

Tak. Práve sme sa na základe vašich častých otázok rozhodli, že predĺžime hlasovanie o najlepšie foto v kategórii "Fotka s najväčším počtom lajkov" až do 10. 2. 2016, aby ste ešte mohli zabojovať za svojho favorita.
Biker


Takže SHARE a LIKE, kým sa ešte dá! 😉

Naša odborná porota zložená z profesionálnych fotografov a bikerov už horlivo vyberá troch najlepších fotografov, ktorí budú mať svoje skvosty vystavené na vernisáži v bratislavskom OC Centrál 18. 2. 2016 podvečer. To znamená, že sa môžete všetci prísť zabaviť, niečo malé zajesť, hodiť očkom na naše krásne hostesky, ale hlavne sa pozrieť na tie najlepšie bikové fotky z roku 2015!

Zatiaľ vám ešte prezradíme, že na vernisáži neuvidíte len 13 fotiek, ale rovno 26 superkúskov! A ako každý rok, aj teraz zostáva Canon Fotosúťaž prepojená s portálmi biker.sk, surfmagazín.sk a časopismi Biker a Windsurfer & Kitesurfer. Takže sa môžete tešiť nielen na bikovú tematiku, ale aj na surfujúce kočky a kočičákov. 🙂

Hlasovať a Lajkovať môžete priamo na stránke Canon Fotosúťaže a pripomíname, že tí, ktorí lajkovali zodpovedne a veľa môžu vyhrať jedno z troch predplatných časopisu Biker na rok 2016!

Viac info už čoskoro, takže Stay tuned!

Aktuality

11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

Včera 14:19 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

Včera 11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu