Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Like a Share pre vášho favorita! Máte poslednú možnosť ho dostať na vernisáž!

Tak. Práve sme sa na základe vašich častých otázok rozhodli, že predĺžime hlasovanie o najlepšie foto v kategórii "Fotka s najväčším počtom lajkov" až do 10. 2. 2016, aby ste ešte mohli zabojovať za svojho favorita.
Biker


Takže SHARE a LIKE, kým sa ešte dá! 😉

Naša odborná porota zložená z profesionálnych fotografov a bikerov už horlivo vyberá troch najlepších fotografov, ktorí budú mať svoje skvosty vystavené na vernisáži v bratislavskom OC Centrál 18. 2. 2016 podvečer. To znamená, že sa môžete všetci prísť zabaviť, niečo malé zajesť, hodiť očkom na naše krásne hostesky, ale hlavne sa pozrieť na tie najlepšie bikové fotky z roku 2015!

Zatiaľ vám ešte prezradíme, že na vernisáži neuvidíte len 13 fotiek, ale rovno 26 superkúskov! A ako každý rok, aj teraz zostáva Canon Fotosúťaž prepojená s portálmi biker.sk, surfmagazín.sk a časopismi Biker a Windsurfer & Kitesurfer. Takže sa môžete tešiť nielen na bikovú tematiku, ale aj na surfujúce kočky a kočičákov. 🙂

Hlasovať a Lajkovať môžete priamo na stránke Canon Fotosúťaže a pripomíname, že tí, ktorí lajkovali zodpovedne a veľa môžu vyhrať jedno z troch predplatných časopisu Biker na rok 2016!

Viac info už čoskoro, takže Stay tuned!

Aktuality

Včera 14:02 Biniam Girmay po zisku zeleného dresu na Tour de France predĺžil zmluvu s tímom Intermarché do roku 2028.

„Intermarché-Wanty je pre mňa ako rodina. Výsledky dosiahnuté počas tejto Tour de France potvrdili, že je to pre mňa dokonalý tím na dosiahnutie mojich cieľov, s vysoko rozvinutou výkonnostnou štruktúrou, ale pri zachovaní rodinnej atmosféry,“ povedal Girmay.

Včera 11:54 Víťazný bicykel Tour de France 2024: Colnago V4Rs Tadeja Pogačara s extrémne širokými plášťami a extrémne krátkymi kľukami.

Nikto iný nemal na Tour de France širšie plášte ako Tadej Pogačar. Pozrite si detaily a celú špecifikáciu Colnaga V4Rs Tadeja Pogačara na Tour de France 2024.

Včera 10:55 Koľko peňazí zarobili tímy na prémiách Tour de France? Tím UAE s Tadejom Pogačarom získal cez 800-tisíc eur.

Na Tour de France sa rozdelilo na prémiách takmer 2,3 milióna eur. Veľkým prekvapením bol tím Intermarché-Wanty, ktorý má jeden z najmenších rozpočtov v kategórii WorldTour, ale vďaka úspechom Biniama Girmaya skončil ako štvrtý najlepšie zarábajúci tím na Tour de France.

Včera 10:29 Tadej Pogačar nejde na Olympiádu v Paríži. Chcel by získať dúhový dres majstra sveta.

Čerstvý trojnásobný víťaz Tour de France sa vyjadril, že je príliš unavený a po náročnom programe, ktorý obsahoval kombináciu Giro-Tour, si potrebuje oddýchnuť.

22.07.2024 Kompletné výsledky Tour de France 2024.

Tadej Pogačar vyhral svoj tretí žltý dres, bodovaciu súťaž vyhral Biniam Girmay, v súťaži vrchárov zvíťazil Richard Carapaz a v kategórii mladých jazdcov bol najlepší Remco Evenepoel.

Zavrieť reklamu