Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

OTE Sports – Starter Pack

Rad výživových doplnkov s prírodnou chuťou, bez umelých farbív a sladidiel určený na hydratáciu, zvýšenie výkonu a regeneráciu.
Biker

Výživové doplnky OTE sú vyvinuté, vyrobené a testované vo Británii. Štartovací balíček obsahuje kompletnú produktovú škálu príchutí spoločnosti OTE. Každý môže nájsť tú svoju.

Starter Pack obsahuje:

1x Energetický nápoj – Pomaranč

1x Energetický nápoj – Čierne ríbezle

1x Energetický nápoj – Vanilka

1x Energetická tyčinka – Banán

1x Energetická tyčinka – Caramel

1x Hydro tablety – Čierne ríbezle

1x Energetický gél – Citrón a limetka

1x Energetický gél – Čierne ríbezle

1x Energetický gél – Pomaranč

1x Energetický gél – Ananás + Kofeín

1x Sójový proteín – Čokoláda

1x Fľaša OTE 500ml

1x Vak

Cena: 24,90€ /// www.made4bike.sk

Aktuality

Včera 20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

Včera 17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Včera 17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

Včera 11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

Včera 09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu