Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU SO ŠTARTOVNÝM NA BAJKULA BRATISLAVSKÉ ENDURO SPOLU ZA 39€!

Guppy Junior ocenená na Eurobiku

Polisport Guppy Junior sedačka bola ocenená za inovatívny dizajn a funkcionalitu z 500 nominovaných produktov na 26. ročníku Eurobiku.
Biker

Guppy Junior presvedčila porotcov , ktorí sa vyjadrili “ Doteraz nebol na trhu taký produkt , ktorý by vyhovoval odrasteným deťom , čo sa už nemôžu voziť v detskej sadačke , ale ešte nemôžu samostatne jazdiť v mestskej premávke“ a Guppy Junior to mení . Deti sedia vzpriamene a komfortne .

Cena EUROBIKE AWARD je uznávaným medzinárodným ocenením v cyklistickom priemysle. Produkty sú ohodnocované 6 nezávislými expertmi. Ocenenie napomáha spotrebiteľovi zvoliť si produkt vysokej kvality , inovatívnosti a funkcionality.

Guppy Junior bola ocenená už po 3 krát v roku 2015

Praktičnosť a stabilita pri riadení bicykla boli najsilnejšie stránky sedačky Guppy Junior na IF Design Award , bola nominovaná aj na German Design Award 2016.

Guppy Junior spája jednoduchý a praktický dizajn s ľahkou konštrukciou na každodenné použitie. Pohodlné protišmykové sedadlo , bezpečnostný pás , sklápacie stupačky a ochrana nôh pred uviaznutím vo výplete kolesa sú zárukou bezpečnosti a pohodlia dieťaťa. Sedačka je plne zmontovaná a nevyžaduje žiadne náradie k montáži.

Aktuality

Včera 14:03 Od prvej idey až po prvý vlastný bicykel. Ako založiť na Slovensku bicyklovú značku?

Dá sa vôbec pri súčasnej konkurencii v bicyklovom priemysle vybudovať nová úspešná bicyklová značka? Aké sú na to potrebné predpoklady, akým chybám je nutné sa vyhnúť a aký kapitál na to potrebujete?

Včera 12:19 Mark Cavendish odkladá odchod do „dôchodku“ a opäť sa pokúsi prekonať historický rekord.

„Tešil som sa, že nebudem musieť každý deň vstávať a trénovať,“ povedal 38-ročný Cavendish, ktorý plánoval tento rok ukončiť kariéru, ale napokon si svoje rozhodnutie rozmyslel.

Včera 10:30 Belgický talent Ilan van Wilder: Nesúhlasíme s týmito sračkami, chceme pokračovať ako Soudal Quick-Step.

Len 23-ročný Belgičan využil svoje dominantné víťazstvo Tre Valli Varesine v rozhovore po pretekoch aj na to, aby vyjadril svoj kritický názor na potenciálne spojenie jeho tímu Soudal Quick-Step a Jumbo-Visma.

Včera 10:07 UCI potvrdila zámer spojenia tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

„UCI upozorňuje, že každá takáto operácia musí byť v súlade s postupmi a ustanoveniami stanovenými v predpisoch UCI, ktoré najmä umožňujú zabezpečiť dodržiavanie zmluvných ustanovení pre všetkých zamestnancov daných tímov (jazdcov, ale aj vedenie tímu a ďalší personál, ako sú lekári, mechanici, športoví asistenti, jazdci atď.), čo má pre UCI prvoradý význam,“ píše vo vyhlásení Medzinárodná cyklistická únia.

03.10.2023 Len 23-ročný Ilan van Wilder prekvapil Pogačara aj Rogliča a vyhral taliansku klasiku Tre Valli Varesine.

Mladý belgický talent tímu Soudal Quick-Step zaútočil zo skupiny favoritov 9,5 km pred koncom, na jeho zrýchlenie nikto nezareagoval, a do cieľa išiel sám. Druhý skončil Richard Carapaz a v šprinte o tretie miesto bol najrýchlejší Aleksandr Vlasov pred Primožom Rogličom a Tadejom Pogačarom.

Zavrieť reklamu