Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Guppy Junior ocenená na Eurobiku

Polisport Guppy Junior sedačka bola ocenená za inovatívny dizajn a funkcionalitu z 500 nominovaných produktov na 26. ročníku Eurobiku.
Biker

Guppy Junior presvedčila porotcov , ktorí sa vyjadrili “ Doteraz nebol na trhu taký produkt , ktorý by vyhovoval odrasteným deťom , čo sa už nemôžu voziť v detskej sadačke , ale ešte nemôžu samostatne jazdiť v mestskej premávke“ a Guppy Junior to mení . Deti sedia vzpriamene a komfortne .

Cena EUROBIKE AWARD je uznávaným medzinárodným ocenením v cyklistickom priemysle. Produkty sú ohodnocované 6 nezávislými expertmi. Ocenenie napomáha spotrebiteľovi zvoliť si produkt vysokej kvality , inovatívnosti a funkcionality.

Guppy Junior bola ocenená už po 3 krát v roku 2015

Praktičnosť a stabilita pri riadení bicykla boli najsilnejšie stránky sedačky Guppy Junior na IF Design Award , bola nominovaná aj na German Design Award 2016.

Guppy Junior spája jednoduchý a praktický dizajn s ľahkou konštrukciou na každodenné použitie. Pohodlné protišmykové sedadlo , bezpečnostný pás , sklápacie stupačky a ochrana nôh pred uviaznutím vo výplete kolesa sú zárukou bezpečnosti a pohodlia dieťaťa. Sedačka je plne zmontovaná a nevyžaduje žiadne náradie k montáži.

Aktuality

Včera 16:37 Nový Specialized Crux DSW je s hmotnosťou pod 1,4 kg „najľahší gravelový zliatinový rám na trhu“.

Rámová sada spolu s vidlicou váži tesne pod 2 kg a má rovnakú geometriu ako karbónový Crux. V kompletnej výbave váži 9,37 kg a stojí 2 700 eur.

Včera 15:41 Simon Yates po 11 rokoch končí v Jayco AlUla a má podpísať zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Yatesovi, ktorý sa stal profesionálom v tíme ako Orica GreenEDGE v roku 2014, vyprší zmluva na konci tejto sezóny. Austrálsky jazdec Ben O’Connor je údajne pripravený pripojiť sa k Jaycu a nahradiť Yatesa ako lídra pre GC na etapových pretekoch. (La Gazzetta dello Sport)

Včera 15:29 Victor Campenaerts má podpísať trojročnú zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Campenaerts strávil v tomto tíme dva roky (2015, 2016), keď ešte fungoval pod názvom LottoNL-Jumbo. Jeho odchod zo súčasného Lotto Dstny je tiež dôsledkom obáv o nedostatok financií v belgickom tíme.

Včera 15:11 Giulio Ciccone je chorý a Tao Geoghegan Hart mal pozitívny test na COVID-19 pred štartom na Tour de France.

Jazdci tímu Lidl-Trek kvôli chorobe vynechajú dôležitý tréning v posledných týždňoch pred Tour, čo by mohlo výrazne ovplyvniť ich nádeje a ambície na celkové hodnotenie. (Cyclingnews)

Včera 14:59 Tour de France 2026 sa bude štartovať v Barcelone.

Organizátori Tour de France potvrdili dlhodobé špekulácie, že Grand Départ 2026 sa bude konať v Barcelone, pričom preteky budú v meste prítomné po dobu troch dní. (LeTour)

Zavrieť reklamu