Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S OFICIÁLNYM TRIČKOM BIRELL BIKEFEST IBA ZA 34,90€!
Novinky

Pozvánka: Dusty Days v Kálnici už tento víkend

Bikes on Film v spolupráci s Freeride bikepark Kálnica vás pozývajú na freeride akciu Dusty Days, ktorá sa uskutoční už od zajtra 9.9. a trvať bude do nedele 11.9. v kálnickom bikeparku.
Matúš Bušík

Dusty Days sú freeride akcia, ktorej druhý ročník sa uskutoční v známom prostredí kálnického bikeparku.

Cieľom akcie je prežiť spoločný víkend v spoločnosti tých najlepších freeride a slopestyle jazdcov z celej Európy. Môžete sa tešiť na priateľskú session plnú pohodovej atmosféry a veľkých skokov.

Posledných pár rokov sme vždy na jeseň organizovali stretnutie freeriderov zo Slovenska a zahraničia. Tento rok sme sa to rozhodli posunúť ďalej, spojili sme sa s chalanmi z Bikes On Film a dali sme tomuto eventu meno DUSTY DAYS, ktoré plánujeme organizovať každoročne!

Príďte si spolu s nami užiť skvelé tri dni plné jazdenia, kempovania, grilovania a párty ! Konkrétne 9-11. Septembra, od piatku do nedele.

Všetky traily a skoky budú ako vždy perfektne našejpované a my si dáme rôzne contesty ako Best Trick na trati Big Vito, Best Whip na záverečných laviciach, ale hlavne spoločnú Session na našej najvačšej Big aiR Lajne.

Septembrové počasie by malo byť perfektné na kempovanie, takže určite príďte na svojich dodávkach alebo zoberte stany a užite si náš kemp umiestnený za novými dirtami v zadnej časti bikeparku.

Počas celého Eventu budú prítomní chalani z Bikes On Film, takže o špičkový video a foto content bude rozhodne postarané!

Dúfame, že Vás príde čo najviac a DUSTY DAYS sa stane najlepším freeridovým víkendom z roku v našom Bikeparku!

Udalosť nájdete aj na facebooku.

Aktuality

Včera 12:14 Na bicykli za pôžitkami v Rakúsku: Cyklocesta pri rieke Inn – 520 kilometrov v srdci Álp.

Cyklocesta vedie zo St. Moritzu cez Innsbruck do Passau krížom cez Alpy po prúde rieky Inn.

Včera 11:13 Ako vyzerá trasa na Critérium du Dauphiné 2023? (detaily etáp, profily, dĺžka, prevýšenie).

V poslednej skúške pred Tour de France čakajú pretekárov na Critérium du Dauphiné štyri kopcovité etapy, jedna individuálna časovka a končí sa tromi horskými etapami.

Včera 10:00 Tím Lotto Dstny po sezóne 2023 končí s bicyklami Ridley.

„Ridley trochu zaostáva v oblasti inovácií,“ uvádza belgický tím, ktorý hľadá iného výrobcu bicyklov ako sponzora pre rok 2024. (Wielerflits)

Včera 09:32 Primož Roglič by sa mohol stretnúť s Evenepoelom už na pretekoch Okolo Švajčiarska.

Roglič ani Evenepoel zatiaľ stopercentne nepotvrdili štart na švajčiarskych 8-dňových pretekoch, ale keďže ani jeden z nich neplánuje ísť na Tour de France, je to dosť pravdepodobné.

31.05.2023 Birell Bikefest 2023: 10 vecí, ktoré si nesmiete zabudnúť.

Do začiatku Birell BikeFestu 2023 zostáva už iba zopár hodín. Prečítajte si zoznam tých najpotrebnejších vecí, ktoré by vám v Kálnici nemali chýbať.

Zavrieť reklamu