Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU SO ŠTARTOVNÝM NA BAJKULA BRATISLAVSKÉ ENDURO SPOLU ZA 39€!

Vieš, čo je Goldsprint?

Toto nie je žiadny orbitrek, stacionár, ani iný domáci vešiak, prípadne formovač zadkov vo fitku (pozdravujem neónové legíny z pondelka).
Biker

Ak si sa už niekedy posadil na bike na valcoch a snažil si sa vyhrať duel so súperom, určite vieš, prečo sa tento druh eventu konal pod menom Zelená tvár.

Dupať na dráhovom biku (furtšlap, fixed gear) 500 metrov dlhú trať znie ako pohodička, ale ten názov bol opodstatnený.

Chalani z bratislavského shopu Slowatch, ktorí začali budovať, zgrupovať fixed gear komunitu a urban biking všeobecne (inak majú aj super textily, tak zbehni pozrieť, keď chceš byť pekný) si vabrali írsky sviatok St.Patrick´s day a usporiadajú prvý tohtoročný Goldsprint.

17. marec, Bratislava, Námeste SNP 24, Klub FUGA, o 20:00.

Aby si vedel, čo Ťa čaká , pozri videjko z jednej z minulých akcií.

Pre viac info čekuj FB event.

Ak si teda myslíš, že máš dostatočne silné nohy a výdrž, prídi sa predviesť.

Ak nie, príď na(so)sať trošku írskej atmosféry a povzbudiť tých s tými bandaskami namiesto stehien.

Aktuality

Včera 14:03 Od prvej idey až po prvý vlastný bicykel. Ako založiť na Slovensku bicyklovú značku?

Dá sa vôbec pri súčasnej konkurencii v bicyklovom priemysle vybudovať nová úspešná bicyklová značka? Aké sú na to potrebné predpoklady, akým chybám je nutné sa vyhnúť a aký kapitál na to potrebujete?

Včera 12:19 Mark Cavendish odkladá odchod do „dôchodku“ a opäť sa pokúsi prekonať historický rekord.

„Tešil som sa, že nebudem musieť každý deň vstávať a trénovať,“ povedal 38-ročný Cavendish, ktorý plánoval tento rok ukončiť kariéru, ale napokon si svoje rozhodnutie rozmyslel.

Včera 10:30 Belgický talent Ilan van Wilder: Nesúhlasíme s týmito sračkami, chceme pokračovať ako Soudal Quick-Step.

Len 23-ročný Belgičan využil svoje dominantné víťazstvo Tre Valli Varesine v rozhovore po pretekoch aj na to, aby vyjadril svoj kritický názor na potenciálne spojenie jeho tímu Soudal Quick-Step a Jumbo-Visma.

Včera 10:07 UCI potvrdila zámer spojenia tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

„UCI upozorňuje, že každá takáto operácia musí byť v súlade s postupmi a ustanoveniami stanovenými v predpisoch UCI, ktoré najmä umožňujú zabezpečiť dodržiavanie zmluvných ustanovení pre všetkých zamestnancov daných tímov (jazdcov, ale aj vedenie tímu a ďalší personál, ako sú lekári, mechanici, športoví asistenti, jazdci atď.), čo má pre UCI prvoradý význam,“ píše vo vyhlásení Medzinárodná cyklistická únia.

03.10.2023 Len 23-ročný Ilan van Wilder prekvapil Pogačara aj Rogliča a vyhral taliansku klasiku Tre Valli Varesine.

Mladý belgický talent tímu Soudal Quick-Step zaútočil zo skupiny favoritov 9,5 km pred koncom, na jeho zrýchlenie nikto nezareagoval, a do cieľa išiel sám. Druhý skončil Richard Carapaz a v šprinte o tretie miesto bol najrýchlejší Aleksandr Vlasov pred Primožom Rogličom a Tadejom Pogačarom.

Zavrieť reklamu