Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

NOVINKY na e-shope vsetkonabike.sk

Amulet Mini lite 16" 2016 je bezkonkurenčne najľahší detský bicykel na trhu! A nie len to..
Biker

Amulet Mini lite 16″ 2016

Bezkonkurenčne najľahší detský bicykel na trhu! Váha bicykla bez pomocných koliesok iba 7,9 kg. Netrápte deti z ťažkými bicyklami a doprajte im radosť z jazdy. Klikajte: www.vsetkonabike.sk

Kolekciu značky O´Neal nájdeš už aj na našom e-shope

Firmu O´Neal založim v roku 1970 zakladateľ značky Jim O´Neal v Californii. O´Neal už viac ako 40 rokov a posúva hranice športu a stanovuje nové štandarty. Klikajte: www.onealracing.sk

Legendárne Sobi 20 sa vracia

Bicykel ktorý bol za komančov v každej kočikárni. Bicykel je na komplet prepracovaný a zo starého SOBI 20 je zachovaný akurát rám, ktorý predĺžili a upravili tak, aby sa dosiahla lepšia ovládateľnosť v meste a taktiež možnosť voziť sa aj tým čo majú viac kg a väčšiu telesnú výšku. Je to Retro kultovka pre tých čo majú radi tento štýl.

http://www.vsetkonabike.sk/sobi-20

Aktuality

09:54 Rus Aleksandr Vlasov sa Olympiády nezúčastní, aj keď dostal povolenie štartovať pod neutrálnou vlajkou.

Vlasov bol jedným z iba štrnástich ruských športovcov, ktorí dostali dočasný súhlas Medzinárodného olympijského výboru (MOV) na účasť na hrách. Dôvodom obmedzených podmienok pre účasť ruských a bieloruských športovcov na Olympiáde je Ruská invázia Ukrajiny a neustále pretrvávajúci vojnový konflikt. (Sporza)

 

07:47 Kto získal národné tituly v časovke?

V Európe sa v týchto dňoch konajú národné šampionáty v individuálnej časovke, po ktorých budú nasledovať cez víkend aj preteky s hromadným štartom.

07:28 Lukáš Kubiš vyhral svoj premiérový titul majstra Slovenska v časovke.

Kubiš vyhral na 46,5 km dlhej trase v kategórii mužskej elity s časom 55:53 min a výrazným náskokom pred druhým Matthiasom Schwarzbacherom (+53 s) a tretím Dominikom Dunárom (+58 s). Českým majstrom sa stal Mathias Vacek, ktorý rovnakú trasa zajazdil v čase 52:51 min.

Včera 15:42 Jonas Vingegaard aj Wout van Aert idú na Tour de France. Tím Visma-Lease a Bike predstavil súpisku aj nové dresy.

Holandský tím sa na Tour 2024 predstaví v zostave: Jonas Vingegaard, Wout van Aert, Matteo Jorgenson, Sepp Kuss, Tiesj Benoot, Wilco Kelderman, Christophe Laporte a Jan Tratnik. „Cítim sa dobre a mám obrovskú motiváciu,“ hovorí Vingegaard, ktorý vyhral žltý dres v rokoch 2022 a 2023.

Včera 14:34 Nora Jenčušová a Viktória Chladoňová sú majsterkami Slovenska v časovke.

Jenčušová zvíťazila v kategórii žien a Chladoňová medzi juniorkami.

Zavrieť reklamu