Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Haibike Heet 7.20 2016

Celosvetový boom enduro bikov skvelým sposobom dopĺňa model Heet 7.20 nemeckej značky Haibike.
Biker

Čoraz viac populárnejšia značka ponúka týmto modelom skvelo osadenú nekompromisnú enduro mašinu so zdvihom 160mm na 27,5″ kolesách s veľmi tuhým karbonovým rámom s výbornou geometriou. O bezproblémový prechod aj toho najbrutálnejšieho terénu sa postará nová generácia vidlice Rock Shox Lyrik RCT3 DS s naozaj krásne jemným chodom a vzduchový tlmič Rock Shox Monarch RT3.

Bicykel je osadený kompletnou sadou Shimano XT s 2×11 rýchlostnými prevodmi, taktiež brzdy a kluky sú XT-éčkové. Enduro bike bez teleskopickej sedlovky snáď ani enduro bikom byť nemože a tak Haibike Heet 7.20 používa osvedčenú sedlovku Kind Shox LEV DX.

O bezpečnú príľnavosť sa postarajú spoľahlivé plášte Schwalbe Hans Dampf TSC 27,5×2,35. Celkovo je tento stroj veľmi rýchly do kopca i v teréne a neuveriteľne obratný v zákrutách a pritom skvelo drží stopu i v rozbitých technických pasážach.

www.haibikecz.cz

Aktuality

10:20 Birell BikeFest 2024: Zaregistrujte sa na maratón a dostanete balík v hodnote viac ako 100 eur.

Online registrácia na preteky trvá už len do polnoci 26. mája.

Včera 17:29 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral po 36 km sóle už šiestu etapu na Giro d’Italia.

Aj keď už mal Pogačar isté víťazstvo ružového dresu, svoju dominanciu na Gire potvrdil výhrou poslednej horskej etapy na talianskej Grand Tour. Na druhom mieste skončil Valentin Paret-Peintre a tretí finišoval Daniel Martínez.

24.05.2024 Andrea Vendrame vyhral z úniku a po 28-kilometrovom sóle 19. etapu Giro d’Italia.

Na druhom mieste skončil Pelayo Sanchez a tretí finišoval Georg Steinhauser. Pred poslednou horskou etapou tohtoročného Gira sa situácia v celkovej klasifikácii nezmenila a Tadej Pogačar vedie s viac ako 7-minútovým náskokom pred Danielom Martínezom a Geraintom Thomasom.

24.05.2024 Biker magazín a Slowatch sa spojili a vytvorili unikátnu kolekciu oblečenia.

Nové oblečenie si môžete kúpiť v bratislavskom obchode Slowatch a bude dostupné aj na bicyklovom festivale Birell BikeFest v Kálnici.

24.05.2024 Thibau Nys vyhral úvodnú etapu Okolo Nórska po skvelom výkone Čecha Mathiasa Vaceka.

V kopcovitej etape s cieľom na vrchole 3,9 km stúpania Voss Resort bol najrýchlejší len 21-ročný Nys, za ktorým skončili na druhom a treťom mieste Ådne Holter a Axel Laurance. Na nórskom etapáku odštartoval aj Wout van Aert, ktorý sa stále zotavuje z početných zranení, ktoré utrpel pri páde v marci.

Zavrieť reklamu