Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Haibike Heet 7.20 2016

Celosvetový boom enduro bikov skvelým sposobom dopĺňa model Heet 7.20 nemeckej značky Haibike.
Biker

Čoraz viac populárnejšia značka ponúka týmto modelom skvelo osadenú nekompromisnú enduro mašinu so zdvihom 160mm na 27,5″ kolesách s veľmi tuhým karbonovým rámom s výbornou geometriou. O bezproblémový prechod aj toho najbrutálnejšieho terénu sa postará nová generácia vidlice Rock Shox Lyrik RCT3 DS s naozaj krásne jemným chodom a vzduchový tlmič Rock Shox Monarch RT3.

Bicykel je osadený kompletnou sadou Shimano XT s 2×11 rýchlostnými prevodmi, taktiež brzdy a kluky sú XT-éčkové. Enduro bike bez teleskopickej sedlovky snáď ani enduro bikom byť nemože a tak Haibike Heet 7.20 používa osvedčenú sedlovku Kind Shox LEV DX.

O bezpečnú príľnavosť sa postarajú spoľahlivé plášte Schwalbe Hans Dampf TSC 27,5×2,35. Celkovo je tento stroj veľmi rýchly do kopca i v teréne a neuveriteľne obratný v zákrutách a pritom skvelo drží stopu i v rozbitých technických pasážach.

www.haibikecz.cz

Aktuality

11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

Včera 14:19 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

Včera 11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu