Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Deťmi i dospelými obľúbená akcia sa blíži!

Vaše ratolesti určite nenechávajte doma a príďte spoločne s nimi navštíviť najväčší bikefestival, v rámci ktorého sa môžu tešiť na rozprávkovú KENZEL Detskú zónu.
Biker

Rozprávkovou trasou plnou hier, súťaží a prekvapení Vás prevedie maskot KENZLÍK. Deti si sily zmerajú v zaujímavých cyklosúbojoch, zahrajú sa v úplne novej KENZEL Fun zóne, kde sa môžu dosýtosti vyblázniť. Cez víkend objavia kráľovstvo Kolieskovo, kde býva psík Kenzlík, zábavné atrakcie, cyklodieľňu, dopravné značky, čítanie kníh či oddychovú zónu pre malých a veľkých. A to je len zlomok z pestrej ponuky, ktorá na nich čaká.

Pripravení sú Kenzlíkovi pomocníci, ktorí budú počas celého víkendu deti povzbudzovať. Tento rok to bude o: Bicyklovaní, inšpirácii, kreslení, energii, fandení, epicentre dobrej nálady, spievaní a tancovaní.

Tak teda PRIPRAVIŤ SA! POZOR! ŠTART! /// KENZEL Detská Zóna bude opäť BIKEFESTICKÁ 🙂

Aktuality

09:54 Rus Aleksandr Vlasov sa Olympiády nezúčastní, aj keď dostal povolenie štartovať pod neutrálnou vlajkou.

Vlasov bol jedným z iba štrnástich ruských športovcov, ktorí dostali dočasný súhlas Medzinárodného olympijského výboru (MOV) na účasť na hrách. Dôvodom obmedzených podmienok pre účasť ruských a bieloruských športovcov na Olympiáde je Ruská invázia Ukrajiny a neustále pretrvávajúci vojnový konflikt. (Sporza)

 

07:47 Kto získal národné tituly v časovke?

V Európe sa v týchto dňoch konajú národné šampionáty v individuálnej časovke, po ktorých budú nasledovať cez víkend aj preteky s hromadným štartom.

07:28 Lukáš Kubiš vyhral svoj premiérový titul majstra Slovenska v časovke.

Kubiš vyhral na 46,5 km dlhej trase v kategórii mužskej elity s časom 55:53 min a výrazným náskokom pred druhým Matthiasom Schwarzbacherom (+53 s) a tretím Dominikom Dunárom (+58 s). Českým majstrom sa stal Mathias Vacek, ktorý rovnakú trasa zajazdil v čase 52:51 min.

Včera 15:42 Jonas Vingegaard aj Wout van Aert idú na Tour de France. Tím Visma-Lease a Bike predstavil súpisku aj nové dresy.

Holandský tím sa na Tour 2024 predstaví v zostave: Jonas Vingegaard, Wout van Aert, Matteo Jorgenson, Sepp Kuss, Tiesj Benoot, Wilco Kelderman, Christophe Laporte a Jan Tratnik. „Cítim sa dobre a mám obrovskú motiváciu,“ hovorí Vingegaard, ktorý vyhral žltý dres v rokoch 2022 a 2023.

Včera 14:34 Nora Jenčušová a Viktória Chladoňová sú majsterkami Slovenska v časovke.

Jenčušová zvíťazila v kategórii žien a Chladoňová medzi juniorkami.

Zavrieť reklamu