Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU SO ŠTARTOVNÝM NA BAJKULA BRATISLAVSKÉ ENDURO SPOLU ZA 39€!

Deťmi i dospelými obľúbená akcia sa blíži!

Vaše ratolesti určite nenechávajte doma a príďte spoločne s nimi navštíviť najväčší bikefestival, v rámci ktorého sa môžu tešiť na rozprávkovú KENZEL Detskú zónu.
Biker

Rozprávkovou trasou plnou hier, súťaží a prekvapení Vás prevedie maskot KENZLÍK. Deti si sily zmerajú v zaujímavých cyklosúbojoch, zahrajú sa v úplne novej KENZEL Fun zóne, kde sa môžu dosýtosti vyblázniť. Cez víkend objavia kráľovstvo Kolieskovo, kde býva psík Kenzlík, zábavné atrakcie, cyklodieľňu, dopravné značky, čítanie kníh či oddychovú zónu pre malých a veľkých. A to je len zlomok z pestrej ponuky, ktorá na nich čaká.

Pripravení sú Kenzlíkovi pomocníci, ktorí budú počas celého víkendu deti povzbudzovať. Tento rok to bude o: Bicyklovaní, inšpirácii, kreslení, energii, fandení, epicentre dobrej nálady, spievaní a tancovaní.

Tak teda PRIPRAVIŤ SA! POZOR! ŠTART! /// KENZEL Detská Zóna bude opäť BIKEFESTICKÁ 🙂

Aktuality

Včera 14:03 Od prvej idey až po prvý vlastný bicykel. Ako založiť na Slovensku bicyklovú značku?

Dá sa vôbec pri súčasnej konkurencii v bicyklovom priemysle vybudovať nová úspešná bicyklová značka? Aké sú na to potrebné predpoklady, akým chybám je nutné sa vyhnúť a aký kapitál na to potrebujete?

Včera 12:19 Mark Cavendish odkladá odchod do „dôchodku“ a opäť sa pokúsi prekonať historický rekord.

„Tešil som sa, že nebudem musieť každý deň vstávať a trénovať,“ povedal 38-ročný Cavendish, ktorý plánoval tento rok ukončiť kariéru, ale napokon si svoje rozhodnutie rozmyslel.

Včera 10:30 Belgický talent Ilan van Wilder: Nesúhlasíme s týmito sračkami, chceme pokračovať ako Soudal Quick-Step.

Len 23-ročný Belgičan využil svoje dominantné víťazstvo Tre Valli Varesine v rozhovore po pretekoch aj na to, aby vyjadril svoj kritický názor na potenciálne spojenie jeho tímu Soudal Quick-Step a Jumbo-Visma.

Včera 10:07 UCI potvrdila zámer spojenia tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

„UCI upozorňuje, že každá takáto operácia musí byť v súlade s postupmi a ustanoveniami stanovenými v predpisoch UCI, ktoré najmä umožňujú zabezpečiť dodržiavanie zmluvných ustanovení pre všetkých zamestnancov daných tímov (jazdcov, ale aj vedenie tímu a ďalší personál, ako sú lekári, mechanici, športoví asistenti, jazdci atď.), čo má pre UCI prvoradý význam,“ píše vo vyhlásení Medzinárodná cyklistická únia.

03.10.2023 Len 23-ročný Ilan van Wilder prekvapil Pogačara aj Rogliča a vyhral taliansku klasiku Tre Valli Varesine.

Mladý belgický talent tímu Soudal Quick-Step zaútočil zo skupiny favoritov 9,5 km pred koncom, na jeho zrýchlenie nikto nezareagoval, a do cieľa išiel sám. Druhý skončil Richard Carapaz a v šprinte o tretie miesto bol najrýchlejší Aleksandr Vlasov pred Primožom Rogličom a Tadejom Pogačarom.

Zavrieť reklamu