Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Dresy

Test: Dres s kuklou Fox Defend Thermo Hooded

Hodnotenie: 4.5/5
129
Biker
Test: Dres s kuklou Fox Defend Thermo Hooded

Dres Defend Thermo je zamýšľaný ako univerzálna stredná vrstva. Materiál s vtipným názvom Polartec Power Grid je ľahký, vlhkosť sajúci a vodoodolný.

Sľubuje teplo aj pri premočení, čo sa mu darí, no nie tak dobre ako merino vlne. Defend je príjemný na koži, ale strih je dosť voľný, aby sa mohol nosiť aj ako vrchná vrstva.

Rukávy aj zadný panel na zadku sú vyrobené z materiálu odolného proti oderu, aby lepšie odolali pádom a blatu. Vačok so zipsom na pravom boku je ideálny na telefón.

Všitá kukla je navrhnutá na nosenie pod helmu, aby udržala teplo tam, kde treba. Ako ochrana tváre pred mrazom je geniálna, ale keď ju nemáte natiahnutú na hlave a tvári, stále chráni krk pred studeným vetrom.

Aktuality

15:28 Tim Merlier vyhral aj druhú šprintérsku etapu na pretekoch UAE Tour.

V hromadnom šprinte v Dubaji skončil na druhom mieste rovnako ako v prvej etape Arvid de Kleijn a tretí finišoval Olav Kooij.

12:52 Tobias Foss použil gigantický 68-zubový prevodník na časovke UAE Tour.

26-ročný Nór a majster sveta v časovke z roku 2022 si zvolil na časovku v Spojených arabských emirátoch skutočne obrovský prevodník, no nakoniec zaostal o 14 sekúnd za víťazom Brandonom McNultym. Fossov 68-zubový prevodník je najväčší, aký bol dodnes na pretekoch použitý.

12:24 Peter Sagan sa chystá na viacero cestných pretekov v Slovinsku.

Aj keď Sagan ukončil kariéru v profesionálnom pelotóne, vrámci prípravy na MTB preteky absolvuje v marci sériu cestných pretekov.

12:08 Video: Mathieu van der Poel využíva na tréningu trik Petra Sagana.

V roku 2017 spravil Peter Sagan asi najlepšiu reklamu na Haribo cukríky po víťazstve klasiky Kuurne-Brusel-Kuurne a odvtedy sa stali veľmi populárnymi vo svete cyklistiky.

11:05 Na bicykloch Van Rysel vyhrali pretekári už štyrikrát, Decathlon sa teší z úspešného štartu sezóny 2024.

Pri vývoji Van Rysel kúpil a otestoval 18 bicyklov World Tour. Medzi ciele patrilo dosiahnuť hmotnosť na limite UCI a zároveň byť medzi piatimi najrýchlejšími bicyklami v pelotóne.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu