Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Inzercia

Nová cyklomapa Dolného Rakúska 2022

Desať TOP cyklotrás s celkovou dĺžkou viac ako 1 400 kilometrov pre milovníkov cyklistiky vedie naprieč krajinou.
Biker

(c) Niederösterreich-Werbung/Markus Fruehmann

Vďaka výbornému značeniu, kvalitným prevádzkam pre cyklistov, množstvu pohostinstiev a viech, ako aj servisných staníc si môžete jazdu na bicykli doslova vychutnať bez akýchkoľvek starostí. V historickom srdci Rakúska spája husto prepletená sieť cyklistických chodníkov očarujúce kultúrne dedičstvo a neobyčajnú rozmanitosť krajiny.

Okrem top cyklotrás ponúka Dolné Rakúsko aj množstvo zaujímavých výletných lokalít. V cyklomape je okrem desiatich TOP cyklotrás vybraných šesť tipov vedúcich pozdĺž chladivých riek, tienistými lesmi, popri slnkom zaliatych vinohradoch a historických kultúrnych pokladoch, vďaka čomu si vychutnáte dokonalý pôžitok z jazdy na bicykli vo všetkých jeho podobách.

Nadšenci horskej cyklistiky tu tiež nájdu tie najlepšie podmienky – od možnosti absolvovať rodinné výlety cez ľahšie trasy pre začiatočníkov, zjazdy pre pokročilých až po extrémne trasy či jazdy v bikeparku – a vždy budú naokolo tie najkrajšie časti krajiny, či už v blízkosti Dunaja, lesov v oblasti Waldviertel, zvlneného regiónu Mostviertel, alebo vinohradov v oblasti Weinviertel.

K obľúbeným miestam, ktoré by bikeri rozhodne mali navštíviť, patria aj bikeparky a trail centrá Semmering, Wexl, Mini bike park Annaberg, Königsberg, Hohe Wand Wiese či Weidlingbach.

Cyklistickú mapu Dolného Rakúska by ste mali mať vždy so sebou.

Môžete si ju stiahnuť online na www.dolne-rakusko.info, alebo nájsť v obchodoch.

cyklomapa-dolneho-rakuska-pdf

Aktuality

24.06.2022 Van Avermaet po ôsmich rokoch nejde na Tour: Cítil som sa pripravený pretekať na Tour de France.

Tím AG2R-Citroën nevybral skúseného belgického pretekára pre tohtoročnú Tour. „Bolo ťažké počuť také rozhodnutie. Vincent a Julian [Jurdie, športový riaditeľ] mi včera zavolali so správou, že nie som v tíme na Tour de France a bolo to veľké sklamanie, pretože som to naozaj to nečakal,“ povedal Greg Van Avermaet. (cyclingnews)

24.06.2022 O titul majstra Slovenska budú bojovať obaja bratia Saganovci (+propozície & zoznam štartujúcich).

Peter a Juraj Saganovci držia titul majstra Slovenska už 11 rokov za sebou. Peter má na konte sedem víťazstiev (2011-2015, 2018, 2021) a Juraj štyri (2016, 2017, 2019, 2020). Majstrovstvá Česka a Slovenska sa uskutočnia v českom meste Mladá Vožice – muži pretekajú v nedeľu 26. júna a ženy, juniori a juniorky v sobotu 25. júna.

24.06.2022 Poradňa: Ako začať jazdiť na trailoch a v bikeparkoch?

Ak sa s rodinou alebo kamarátmi chystáte prvýkrát do bikeparku alebo trailcentra, máme pre vás zopár tipov, ako to zvládnuť a s čím by ste mali rátať.

24.06.2022 Nový Hightower je najvšestrannejším bicyklom Santa Cruzu.

Má agresívnejšiu geometriu či úložný priestor v ráme so zdvihom 145mm vzadu a 150mm vpredu.

24.06.2022 Tím Bora-Hansgrohe predstavil špeciálnu edíciu oblečenia na Tour de France 2022.

V spolupráci so značkou Le Col oblečie tím jazdcov do svetlejších odtieňov pre horúčavy v júli, pričom nahradí tmavšie zelené časti ich obvyklého dresu bielymi a biele logo Bora vymenili za čierne.

Zavrieť reklamu