Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

MULTIKĽÚČ K DVOJROČNéMU PREDPLATNĚMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 39,80€!
Recenzie

Test: Popruh CTM TQ

Popruh pôsobí veľmi odolne, uchytenie vecí je bezpečné a za danú cenu je to vydarený produkt.
Hodnotenie: 4/5
10,99
Biker
Test: Popruh CTM TQ

Ak máte málo priestoru v batohu alebo v kapsičke, prípadne chcete šetriť hmotnosť, TQ strap ponúka jednoduchý spôsob, ako pribaliť napríklad dušu, montpáčky, CO2 bombičku alebo pumpičku.

Popruh má veľmi jednoduchú a minimalistickú konštrukciu, čím sa výrazne šetrí hmotnosť. Vo vnútri sú dva malé a jeden väčší elastický popruh a celé je to stiahnuté vonkajším pevným popruhom so suchým zipsom. Do malých popruhov sa zmestili montážne páčky a do väčšieho štandardná 29“ duša a kompaktná pumpička.

Elastické popruhy bezpečne prichytávajú obsah vo vnútri a po stiahnutí vonkajším popruhom o rám je nulová šanca, že by sme niečo mohli stratiť. Je možné prichytiť ho o lyžiny sedla, sedlovú trubku či hornú aj dolnú rámovú trubku, ak ich priemer nie je príliš veľký.

Popruh pôsobí veľmi odolne, uchytenie vecí je bezpečné a za danú cenu je to vydarený produkt.

www.ctm.sk

Aktuality

08.12.2023 Shimano prešetruje moderné otroctvo u jedného zo svojich dodávateľov v Malajzii.

Spoločnosť Shimano uviedla, že na základe správy britského denníku Telegraph vyšetruje, že jeden z jej dodávateľov v Malajzii uplatňuje na svojich zamestnancov princípy, ktoré sú „podobné modernému otroctvu“.

08.12.2023 Wout van Aert zajtra odštartuje cyklokrosovú sezónu na pretekoch Exact Cross v Essene.

29-ročný Belgičan absolvuje svoje prvé preteky na cyklokrosovom bicykli v sezóne 2023/24 a na štarte bude najväčším favoritom, keďže väčšina cyklokrosovej elity sa bude pripravovať na nedeľné preteky Svetového pohára vo Val di Sole.

08.12.2023 Maciej Bodnar bol celú kariéru po boku Sagana. Bol jedným z najväčších tichých hrdinov pelotónu, hovorí Peter Sagan.

38-ročný poľský špecialista na časovky a verný domestik Petra Sagana oznámil, že po 17 rokoch končí s profesionálnou cyklistikou.

08.12.2023 Video: Jeden z najrýchlejších zjazdárov sveta Finn Iles si užíva jazdenie mimo sezóny.

Žiadny plán, žiadne merané jazdy, žiadny tlak v deň pretekov… Mimo sezóny si pretekár potrebuje oddýchnuť. To však neplatí, ak ste Finn Iles! Lokál z Whistleru si vyhrnul rukávy, dal dokopy štáb a odcestoval do rezortu Sun Peaks, kde vytvorili a natočili skutočné majstrovské dielo. Užite si to!

08.12.2023 Poznáme termíny iXS European Downhill Cup.

Seriál pretekov Európskeho pohára v zjazde iXS European Downhill Cup sa teší čoraz väčšej popularite. Nás nesmierne teší, že celkovým víťazom seriálu sa v uplynulom ročníku stal Adam Rojček a veríme, že na tieto úspechy nadviaže aj v nasledujúcej sezóne.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu