Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Inzercia

Novinka: Okuliare uvex sportstyle 236 set

Biker

Nové ultraľahké multišportové okuliare uvex sportstyle 236 set zaujmú nevšedným dizajnom, všestrannosťou a ochranou očí. Vďaka veľkému XXL zrkadlovému sklu poskytujú široké zorné pole a tým dokonale chránia zrak pred slnečnými lúčmi, vetrom či hmyzom. Štýlové zrkadlovky sú veľmi obľúbené. Ideálne na beh, turistiku či jazdu cestným alebo horským bicyklom. Pre užšie tváre a ženy sú dostupné aj vo verzii small.

Zrkadlové sklá s kategóriou filtra S3 sú vhodné do slnečného počasia s prepúšťaním svetla v rozsahu 8% – 18%. V prípade potreby je možné sklo kedykoľvek vymeniť za číre sklo s filtrom S0 so 100% priepustnosťou svetla, vhodné pre použitie pri zlej viditeľnosti, za tmy alebo v interiéri.

Ako je pre uvex typické, sklá sú vďaka uvex vrstve supravision® odolné voči zahmlievaniu a zaručujú komplexnú ochranu pred UVA, UVB a UVC žiarením až do 400 nm vlnovej dĺžky.

Súčasťou setu je okrem číreho skla aj praktické puzdro. Komfort pri nosení zaručia nastaviteľné nosníky. Okrem flexibilného zakončenia straníc, je možné upravovať ich aj do dĺžky, čím zaručia maximálne pohodlie.

Aktuality

24.06.2022 Van Avermaet po ôsmich rokoch nejde na Tour: Cítil som sa pripravený pretekať na Tour de France.

Tím AG2R-Citroën nevybral skúseného belgického pretekára pre tohtoročnú Tour. „Bolo ťažké počuť také rozhodnutie. Vincent a Julian [Jurdie, športový riaditeľ] mi včera zavolali so správou, že nie som v tíme na Tour de France a bolo to veľké sklamanie, pretože som to naozaj to nečakal,“ povedal Greg Van Avermaet. (cyclingnews)

24.06.2022 O titul majstra Slovenska budú bojovať obaja bratia Saganovci (+propozície & zoznam štartujúcich).

Peter a Juraj Saganovci držia titul majstra Slovenska už 11 rokov za sebou. Peter má na konte sedem víťazstiev (2011-2015, 2018, 2021) a Juraj štyri (2016, 2017, 2019, 2020). Majstrovstvá Česka a Slovenska sa uskutočnia v českom meste Mladá Vožice – muži pretekajú v nedeľu 26. júna a ženy, juniori a juniorky v sobotu 25. júna.

24.06.2022 Poradňa: Ako začať jazdiť na trailoch a v bikeparkoch?

Ak sa s rodinou alebo kamarátmi chystáte prvýkrát do bikeparku alebo trailcentra, máme pre vás zopár tipov, ako to zvládnuť a s čím by ste mali rátať.

24.06.2022 Nový Hightower je najvšestrannejším bicyklom Santa Cruzu.

Má agresívnejšiu geometriu či úložný priestor v ráme so zdvihom 145mm vzadu a 150mm vpredu.

24.06.2022 Tím Bora-Hansgrohe predstavil špeciálnu edíciu oblečenia na Tour de France 2022.

V spolupráci so značkou Le Col oblečie tím jazdcov do svetlejších odtieňov pre horúčavy v júli, pričom nahradí tmavšie zelené časti ich obvyklého dresu bielymi a biele logo Bora vymenili za čierne.

Zavrieť reklamu