Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

MULTIKĽÚČ K DVOJROČNéMU PREDPLATNĚMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 39,80€!
Okuliare

Test: Okuliare BBB BSG-69 Chester

Hodnotenie: 3.5/5
59,95
Biker
Test: Okuliare BBB BSG-69 Chester

Vydarené štýlové okuliare v retro dizajne za primeranú cenu majú veľké sklo s modrým zrkadlovým efektom. Z vonkajšej strany má zrkadlový efekt vďaka MLC povlaku a pohľad cez neho je príjemný vďaka tmavému tónovaniu.

Rám v čiernej farbe je pevný. Ukrýva sa za sklom zo zadnej strany a vďaka jeho veľkosti minimálne zasahuje do zorného poľa, takže sme ho pri jazde nevnímali. Je pevne spojený so sklom len na bokoch.

Nosník je pogumovaný, nastaviteľný, kopíruje výrez v skle, ale ak máte širší nos, okuliare vám asi nesadnú. Stranice sú veľmi flexibilné, pogumované a vďaka nim a nosníku okuliare dobre držia za jazdy. Zároveň sedia v primeranej vzdialenosti od tváre, takže ich vietor nepodfukuje, ale stále dobre vetrajú. Ich použitie nerobilo problémy ani s prilbami s hlbšími škrupinami.

Tieto okuliare nemajú výmenné sklá v balení, ale dajú sa kúpiť v piatich farebných variantoch. Balenie obsahuje len vrecúško z mikrovlákna.

www.skprofibike.sk

Aktuality

08.12.2023 Shimano prešetruje moderné otroctvo u jedného zo svojich dodávateľov v Malajzii.

Spoločnosť Shimano uviedla, že na základe správy britského denníku Telegraph vyšetruje, že jeden z jej dodávateľov v Malajzii uplatňuje na svojich zamestnancov princípy, ktoré sú „podobné modernému otroctvu“.

08.12.2023 Wout van Aert zajtra odštartuje cyklokrosovú sezónu na pretekoch Exact Cross v Essene.

29-ročný Belgičan absolvuje svoje prvé preteky na cyklokrosovom bicykli v sezóne 2023/24 a na štarte bude najväčším favoritom, keďže väčšina cyklokrosovej elity sa bude pripravovať na nedeľné preteky Svetového pohára vo Val di Sole.

08.12.2023 Maciej Bodnar bol celú kariéru po boku Sagana. Bol jedným z najväčších tichých hrdinov pelotónu, hovorí Peter Sagan.

38-ročný poľský špecialista na časovky a verný domestik Petra Sagana oznámil, že po 17 rokoch končí s profesionálnou cyklistikou.

08.12.2023 Video: Jeden z najrýchlejších zjazdárov sveta Finn Iles si užíva jazdenie mimo sezóny.

Žiadny plán, žiadne merané jazdy, žiadny tlak v deň pretekov… Mimo sezóny si pretekár potrebuje oddýchnuť. To však neplatí, ak ste Finn Iles! Lokál z Whistleru si vyhrnul rukávy, dal dokopy štáb a odcestoval do rezortu Sun Peaks, kde vytvorili a natočili skutočné majstrovské dielo. Užite si to!

08.12.2023 Poznáme termíny iXS European Downhill Cup.

Seriál pretekov Európskeho pohára v zjazde iXS European Downhill Cup sa teší čoraz väčšej popularite. Nás nesmierne teší, že celkovým víťazom seriálu sa v uplynulom ročníku stal Adam Rojček a veríme, že na tieto úspechy nadviaže aj v nasledujúcej sezóne.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu