Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Haibike Sduro Full FatSix

Celosvetový boom fatbikov sa prejavil aj v produkcii progresívnej nemeckej značky Haibike
Biker
Haibike Sduro Full FatSix

Okrem klasických fatbikov sa však v ich ponuke na rok 2016 objavil aj unikát v podobe celoodpruženého elektro fatbiku s názvom Haibike Sduro Full Fat Six. Našli by sme na trhu iba málo značiek s celoodpruženým fatom a s elektromotorom ešte menej. Vidno, že Haibike sa toho nebojí a dokazuje, že nie je svetovým lídrom v produkcii elektrobicyklov len tak náhodou. Koniec koncov 116 elektromodelov na rok 2016 je toho dostatočným dôkazom.

Jazda na Sdure FullFat Six je naozaj neskutočný zážitok. Elektromotor Yamaha radikálne dopomáha už od prvého šliapnutia do pedálov. Zdvih rámu 120mm dostatočne tlmí aj väčšie nerovnosti a plášte Schwalbe Jumbo Jim v rozmere 26×4″ len tak niečo nerozhádže.

www.haibikecz.cz

Cena: 4299 Eur

Aktuality

17:45 Phil Bauhaus vyhral v šprinte druhú etapu Okolo Slovinska a dostal sa do vedenia celkovej klasifikácie.

Na druhom mieste skončil Alberto Dainese a tretí finišoval Luka Mezgec. Zo slovenského tímu Pierre Baguette sa najlepšie umiestnil 19-ročný Čech Daniel Vysočan, ktorý skončil na 46. mieste.

17:31 Tim Merlier porazil v šprinte Philipsena a vyhral druhú etapu Okolo Belgicka.

Jasper Philipsen skončil na druhom mieste a tretí finišoval Olav Kooij. S Merlierom v cieli oslavoval víťazstvo aj Slovák Martin Svrček, ktorý na belgickom etapáku plní úlohu domestika tímu Soudal Quick-Step.

17:16 Adam Yates vyhral horskú 5. etapu Okolo Švajčiarska a potvrdil pozíciu lídra celkovej klasifikácie.

Na druhom mieste skončil Yatesov tímový kolega Joao Almeida a skvelý výkon predviedol Egan Bernal, ktorý finišoval na treťom mieste. V rovnakom poradí, ako prišli do cieľa prví traja jazdci, je momentálne aj stav celkového hodnotenia.

Včera 20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

Včera 17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Zavrieť reklamu