Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Haibike Sduro Full FatSix

Celosvetový boom fatbikov sa prejavil aj v produkcii progresívnej nemeckej značky Haibike
Biker

Okrem klasických fatbikov sa však v ich ponuke na rok 2016 objavil aj unikát v podobe celoodpruženého elektro fatbiku s názvom Haibike Sduro Full Fat Six. Našli by sme na trhu iba málo značiek s celoodpruženým fatom a s elektromotorom ešte menej. Vidno, že Haibike sa toho nebojí a dokazuje, že nie je svetovým lídrom v produkcii elektrobicyklov len tak náhodou. Koniec koncov 116 elektromodelov na rok 2016 je toho dostatočným dôkazom.

Jazda na Sdure FullFat Six je naozaj neskutočný zážitok. Elektromotor Yamaha radikálne dopomáha už od prvého šliapnutia do pedálov. Zdvih rámu 120mm dostatočne tlmí aj väčšie nerovnosti a plášte Schwalbe Jumbo Jim v rozmere 26×4″ len tak niečo nerozhádže.

www.haibikecz.cz

Cena: 4299 Eur

Aktuality

09:54 Rus Aleksandr Vlasov sa Olympiády nezúčastní, aj keď dostal povolenie štartovať pod neutrálnou vlajkou.

Vlasov bol jedným z iba štrnástich ruských športovcov, ktorí dostali dočasný súhlas Medzinárodného olympijského výboru (MOV) na účasť na hrách. Dôvodom obmedzených podmienok pre účasť ruských a bieloruských športovcov na Olympiáde je Ruská invázia Ukrajiny a neustále pretrvávajúci vojnový konflikt. (Sporza)

 

07:47 Kto získal národné tituly v časovke?

V Európe sa v týchto dňoch konajú národné šampionáty v individuálnej časovke, po ktorých budú nasledovať cez víkend aj preteky s hromadným štartom.

07:28 Lukáš Kubiš vyhral svoj premiérový titul majstra Slovenska v časovke.

Kubiš vyhral na 46,5 km dlhej trase v kategórii mužskej elity s časom 55:53 min a výrazným náskokom pred druhým Matthiasom Schwarzbacherom (+53 s) a tretím Dominikom Dunárom (+58 s). Českým majstrom sa stal Mathias Vacek, ktorý rovnakú trasa zajazdil v čase 52:51 min.

Včera 15:42 Jonas Vingegaard aj Wout van Aert idú na Tour de France. Tím Visma-Lease a Bike predstavil súpisku aj nové dresy.

Holandský tím sa na Tour 2024 predstaví v zostave: Jonas Vingegaard, Wout van Aert, Matteo Jorgenson, Sepp Kuss, Tiesj Benoot, Wilco Kelderman, Christophe Laporte a Jan Tratnik. „Cítim sa dobre a mám obrovskú motiváciu,“ hovorí Vingegaard, ktorý vyhral žltý dres v rokoch 2022 a 2023.

Včera 14:34 Nora Jenčušová a Viktória Chladoňová sú majsterkami Slovenska v časovke.

Jenčušová zvíťazila v kategórii žien a Chladoňová medzi juniorkami.

Zavrieť reklamu